ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 18

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
[v2-testowa]MOD F-URL for php-fusion v6.01.10 by slawekneo
slawekneo
Zaktualizowalem kod, zobacz teraz czy dziala poprawnie, a i te 2 panele "info" i "najnowsze linki" zawieraja bledy !
Edytowane przez Pieka dnia 20.05.2008 18:51:41
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 07:13:59
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Spaik
No teraz dziala dobrze tylko zastanawia mnie jedna rzecz;P bo przy linku wystwietla takie cos przykladowo "c-23_costam.htm" od czego jest ta literka i liczba ? aha i jakie bledy w tym ? Bralem wszystko z strony fusiona Pfft


Edit: Aha wlasnie zauwazylem ze teraz w tych panelach jakies krzaki wyszly Pfft jak mam temu zaradzic ?
Edytowane przez Spaik dnia 20.05.2008 20:30:52
 
slawekneo
Co do c-23_costam.htm to "C" - oznacza ze jest to custompages, "23"- oznacza id strony.

Co do tych paneli to wyslij mi na PW kod php obu.

Pozdro!!
 
Spaik
Aha i jeszcze jeden blad. Znikaja obrazki wyswietlajace reklame. Mod master_ads_panel. Pozostaje po nich tylko napis Smile
 
slawekneo
Ja to pisalem i pisze pod standard fusiona, a ze ktos jak pisze mody nie uwzglednia poprawnosci i zgodnosci z fusionem i nie mam zamiaru poprawiac kazdej wtyczki !
 
Spaik
Hmm ja narazie jednak zrezygnuje z tego Smile Ma to wiele bledow niestety. Wtyczki sie gubią przy tym Smile ale to jest dobry pomysl Smile i mam nadzieje ze prace nad tym beda szly na przod Smile pozdrawiam
 
slawekneo
Jak napisalem wczesniej jest to wersja do testow i jesli ktos znajdzie blad to daje info na forum ja poprawiam blad i aktualizuje, polecam zaczekac do finalnej wersji

Pozdro!!
 
Hanys997
slawekneo napisał/a:
Ja to pisalem i pisze pod standard fusiona, a ze ktos jak pisze mody nie uwzglednia poprawnosci i zgodnosci z fusionem i nie mam zamiaru poprawiac kazdej wtyczki !


To nie tylko przy wtyczkach obrazki się nie wyświetlają . W custom pages wrzucałem ręcznie obrazki i także się nie wyświetlają, więc zapewne jest jakiś błąd mały. Co o tym sądzisz slawekneo ?
Edytowane przez Pieka dnia 23.05.2008 22:33:25
 
www.model-klub.pl
slawekneo
Hmm... Wstawilem jakies poprawki ale ciekawi mnie ten blad z obrazkam bo jeszcze sam go nie mialem i mysle ze problemem jest to theme, ale musze sie temu glebiej przyjrzec.

Pozdro!!
Edytowane przez Pieka dnia 24.05.2008 20:24:55
 
Hanys997
Poprawka widocznie pomogła Smile Obrazki już się wyświetlają i wtyczki nie głupieją. Dodam że na EF działa to idealnie bez najmniejszych problemów Smile Pytanie Sławku do Ciebie jak znacznie obciąża to maszynkę??
Edytowane przez bartek124 dnia 24.05.2008 20:13:28
 
www.model-klub.pl
edi199
Ale jedynie na EFIV nie działa "info panel".
 
slawekneo
Hanys997 napisał/a:
Poprawka widocznie pomogła Smile Obrazki już się wyświetlają i wtyczki nie głupieją. Dodam że na EF działa to idealnie bez najmniejszych problemów Smile Pytanie Sławku do Ciebie jak znacznie obciąża to maszynkę??


Rozwiazanie to obciazalo wczesniej serwer do pulki nie wstawilem funkcji zamykajacej otwarte polaczenie mysql teraz smiga swietnie (testowane na stronie videoaudio.pl) a jesli chodzi o v7 tam dodawalem tego parsera ale juz na innych zasadach v7 ma inna budowe i dzieki czemu parser nie potrzebuje dodatkowego polaczenia z baza, a co za tym idzie szybsze ladowanie; poza tym parsowanie strony jest zaraz przed wyswietleniem i mozna powiedziec ze parsownay jest czysty text html co tez przyspiesza dzialanie funkcji furl. Sumujac wersja do v7 bedzie naprawde minimalnie obciazac serw przy duzej liczbie uzytkownikow online, a aktualna do v6 zaczyna lekko obciazac serw przy okolo 150-190 uzytkownikow ogladajacych w tej samej chwili strone.
Jezeli chodzi o EF to zbytnio nie testowalem tam tego ale wiadomy mi jest blad wyswietlenia info panelu z przyczyn uzycia funkcji w javascrip w linkacha, musze dobrze przemyslec jak sie pozbyc tego bledu.

Pozdro!!
Edytowane przez slawekneo dnia 25.05.2008 00:44:39
 
kuba_bed
Będzie dostepna publicznie ta "wersja" co jest na stronie videoaudio.pl ?

tzn. tak aby działala na EF, bo mi coś nie chodzi, tzn. jest biala strona...

edit: naprawiłem, aby nie bylo bialej strony, ale w .htaccess musialem usunac to co wczesniej mialem, czyli:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Nie wiem jak moglbym zrobic, aby to wszystko ze soba dzialalo. Moze ktos podpowiedziec?

aktualnie plik .htaccess wyglada tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Wygląda to beznadziejnie i jesli jest to mozliwe to prosze o poprawe tak, aby jedna funkcja nie wykluczala drugiej. Bo to co mi nie dziala to przenoszenie z adresu z http:// na adres http://www.
Rozumiecie? Mozna to jakoś naprawic?
Edytowane przez kuba_bed dnia 11.11.2008 12:46:23
 
www.dvbnews.pl
slawekneo
Po pierwsze nie dubluj wlaczenia rewrite tzn
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Po drugie hmm... pozniej lookne na Twoj kod(brak czasu) i jak cos znajde to napisze

Pozdro!!
 
kuba_bed
Dobra, jedno z glowy, tak myslalem ze to nie powinno byc dwa razy.

Dzieki za reakcje, czekam na odpowiedz.

I jak tam ten kod? Pfft Minęło już kilka dni Smile
Edytowane przez kuba_bed dnia 12.06.2008 00:42:28
 
www.dvbnews.pl
Sony
A ja ma problem z pierwszą wersją F-URL.
Mianowicie mam zainstalowaną wtyczkę Security System 1.8.2.
I gdy wchodzę w główne menu tego infusiona linki w niem zawarte źle przekierowują. Np.

nazwastrony.pl/infusions/security_system/admin/home.html?pagefile=spamlist

A powinno być index.php , bo inaczej wywala mi, że takiej strony nie ma. :-/
Jak to teraz zmienić?
Edytowane przez Sony dnia 12.06.2008 22:13:51
 
slawekneo
Wywal z kodu ta linijke
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pozdro!!
 
kuba_bed
Witam,
próbowałeś robić coś z moim problemem? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
 
www.dvbnews.pl
Sony
slawekneo napisał/a:
Wywal z kodu ta linijke
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Niestety nie pomogło. :( Jakieś inne rozwiązanie?
 
slawekneo
Poprostu musisz usonac linijki zwiazane z zmiana index.php na home.html

Pozdro!!
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl