ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Błąd w galerii, zamiast obrazka pisze "Brak zdjęcia"
Pieka
Ustaw wlasciwe chmody, czyli:
photoalbum - 777
submissions - 777

Dla pewnosci uczyn to samo z katalogami, ktore juz utworzyles, czyli album_x.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 23:17:15
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
sali
I tu jest problem, bo nie jestem wstanie ustawić chmod 777 dla tych utworzonych katalogów album_x wyskakuje mi komunikat "nie mogę zmienić atrybutów zdalnych plików".
Edytowane przez szymon dnia 23.06.2008 15:09:20
 
Pieka
sali napisał/a:
I tu jest problem, bo nie jestem wstanie ustawić chmod 777 dla tych utworzonych katalogów album_x wyskakuje mi komunikat "nie mogę zmienić atrybutów zdalnych plików".

Jakie maja teraz chmody? Jesli 755 to sa ok. usunac je mozesz tylko z poziomu PA.
Reszta byla ok, czy zmieniales po moim poscie?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
sali
Dla tych katalogow album_x mam chmod 775 wszystko powinno byc ok a nie jest instalacje mialem bez zadnych problemow wszyskie chmody sa ustawione tak jak powinny byc. A galeria jak nie dzialala tak nie dziala
 
Pieka
sali napisał/a:
Dla tych katalogow album_x mam chmod 775 wszystko powinno byc ok a nie jest instalacje mialem bez zadnych problemow wszyskie chmody sa ustawione tak jak powinny byc. A galeria jak nie dzialala tak nie dziala

Jesli masz wszystkie chmody ok i takie byly, a nadal nie potrafisz dodac zdjecia, to zglos sie do swojego hostingu, bo wina zapewne lezy po ich stronie. Od kilku miesiecy cba.pl ma spore problemy, o czym pisalismy wielokrotnie.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Moby
Także mam podobny problem w żaden sposób nie mogę dodać zdjęć ani miniaturki, album jest ale pusty. Gdy próbuje dodawać zdjęcia to pisze że "zły format zdjęcia" chociaż zdjęcia mają dobry format. CHMODY mam dobrze ustawione. Mam stronę na ugu.pl
Edytowane przez Moby dnia 24.07.2008 13:07:24
 
Pieka
Przywroc oryginalne pliki galerii i na wszelki wypadek popraw chmody, bo na ugu.pl wszystko dziala elegancko.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Moby
Przywróciłem oryginalne pliki i dalej nie mogę dodać zdjęć...
 
Pieka
Moby napisał/a:
Przywróciłem oryginalne pliki i dalej nie mogę dodać zdjęć...

1. Chmody sprawdziles i poprawiles? Opisy sa w tym temacie, w zasadzie wszedzie na stronie.
2. Plik ma wielkosc i wage mniejsza od zdefiniowanej w ustawieniach galerii?
3. Nazwa nie zawiera spacji i znakow specjalnych?
4. Jestes pewny, ze plik graficzny ma format jpg, gif, png, czy moze to bmp z rozszerzeniem jpg, gif, png?

Zawsze, w tym watku rowniez, podajemy co na pierwszym miejscu nalezy sprawdzic, ale Ty nic na ten temat nie piszesz, wiec chyba Ci nie zalezy...
Edytowane przez Pieka dnia 24.07.2008 14:12:08
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
W@JdZiK
Witam mam problem z galerią strona na prv.pl jak chce dodać album z miniaturką ładuje się i wyskakuje strona ale nic nie pisze brak napisów czy dodało czy zły plik. Chmody w porządku.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 24.09 - 20:46
 
marvin00
Też mam ten problem na prv.pl. Do galerii dodają się zdjęcia ale nie w formacie .jpg. Png i gify wchodzą ale kiedy próbuje wstawić jpg to wywala białą stronę (no niebieską, w kolorze tła w każdym razie). Chmody i tmp w porządku ale może ktoś z was wie czemu nie przyjmuje jpg'ów?
 
lui
Ja z PRV.pl mam podobny problem. Znalazłem takie info admina prv.pl o wgrywaniu grafiki przez www:
Problemem są uprawnienia - radzę nadać wszystkie dla siebie oraz grupy - a dla samego katalogu - +xr, dla, dla pliku 700

Może ktoś obcykany w chmodach to rozszyfruje Smile
Edytowane przez lui dnia 08.10.2009 15:35:45
 
www.lui.ugu.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl