ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Obrazek przed ujrzeniem strony (preloader)
DJPromo
Co ty chcesz sobie motać zrób tak jak napisał Włodek

zrób index.html do niego wgraj to co podał i podaj adres www i czas

i teraz jak masz ustawione prace na serwie to od razu jak zobaczysz obraz i nastąpi przekierowanie np za 6 sekund to automatycznie włączy ci sie http://tw ójadres.pl/maintenance.php

bo zostanie załadowany news.php czy index.php a tam jest sprawdzane czy nie prowadzisz prac jakiś
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 07:25:57
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
zezol
Sorki, ale Wy chyba nie wiecie o co mi chodzi Wink
Ja chcę mieć maintenance.php, po włączeniu którego po 5 czy tam ilu sekundach przekieruje na nową stronkę. Mi chodzi o to, aby wchodzący na stary adres widzieli to "zaproszenie" w maintenance.php. Zobaczą(zdążą przeczytać) i ich przekeiruje na nową stronkę. Może teraz skapujecie Grin
 
DJPromo
Powiedz mi jaki jest sens tego dawając to w maintenance.php jeśli i tak osoba zostanie przeniesiona na inny adres zrób tak jak napisał wlodek

dodaj tam grafikę jakiś tekst

czy zrób coś w rodzaju INTRA i z głowy Smile
nie widzę sensu zabawy z maintenance.php Jeśli ma to być tylko przekierowanie po pewnym czasie
Edytowane przez DJPromo dnia 14.06.2007 23:04:16
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
@zezol dlaczego Ty uparłeś się utrudniać sobie życie DJPromo dobrze radzi zawrzesz na stronie grafikę i komunikat o zmianie przeprosiny itd itd i po co cCi to maintenance-skoro ono jest także tylko taką właśnie stroną info-przeproszenia za utrudnienia i nic więcej nie ładuje- z fusiona-jeszcze mniej jak login.php to jak tryb awaryjny w windows-np bez sterowników-okrojony.
Edytowane przez Pieka dnia 16.06.2007 22:44:08
 
wlodekp.europa.pl
zezol
Już "zmądżałem" Wink Nie utrudniam sobie życia Smile Pokombinowałem trochę z maintenance.php i jest! Możesz sprawdzić: http://3d-gimbog.ovh.org/ Cool
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
No i dobrze, ale plan dalej jest do maintenance.
I wiesz wcale nie staram się być upierdliwy tylko kliknąłem na plan wcześniej(pw-kaszanka) bo chciałem zobaczyć jak go zrobiłeś?
Mój nie publikowany dla wszystkich chodzi:
http://www.gimnaz...kowice.pl/ i patrzyłem w kontekście wykorzystania go na Twojej stronie- chociaż Ty to tylko jedna klasa-strona.

 
wlodekp.europa.pl
zezol
Teraz to już sie całkiem zamieszałem... Frown
Plan jest do maintenance? Kliknąłeś na plan - jaki plan? Lekcji? Smile I jaka kaszanka? "http://www.gimnaz...kowice.pl/ i patrzyłem w kontekście wykorzystania go na Twojej stronie- chociaż Ty to tylko jedna klasa-strona." ze co?
Przepraszam, ale "czegoś" tu nie rozumiem... Sad

PS. Jak by co, to nie krzycz Wink
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Klikam ten adres na ovh 5s przekierowanie ma wejść lua teraz nie wchodzi bo chyba zdechł od zapytań moja wlodekpol.lua też nie idzie choś nic na niej nie ma.
Jak już weszła w nawigacji górnej masz plan link-klikajac na niego włączalo się jak wchodziła półgodiny temu maintenance i znowu przekierowanie.
Krzyczeć nie muszę, liczyć też-bo wystarczy że popatrzę na swojego avka i mam błogi stan rozładowania.
 
wlodekp.europa.pl
zezol
Kurczę, znów nie kapuje? Przecież na LUA nie mam żadnego przekierowania...

PS. O jaki plan Ci chodziło?
Mój nie publikowany dla wszystkich chodzi:


EDYCJA POSTA:
Już wiem dlaczego Cię przekirowało. Adres buttona planu lekcji na LUA: http://3d-gimbog....page_id=3. Po prostu zapomniałem w tym buttonie dodać satłą ".BASEDIR." Smile Już poprawione...
Edytowane przez zezol dnia 17.06.2007 00:11:27
 
Paker1177
przeciez wystarczy zrobic plik index.html w kodzie tego pliku umiescic kod obrazka i hiperlacze do ./news.php i ustawic strone jako www.nazwa.pl/inde...
 
tygrysek1984
Ja mam taki problem bo także chciałem zrobić i nawet mi się to udało mam strone startową z obrazkiem i po 5 sekundach mnie przekierowuje na główną stronę. Ale problem jest taki bo gdy mam ustawione w panelu administratora, żeby startował z tej strony u mnie start.html to po załadowaniu głównej strony nie działają mi górne panel tzn. panel powitalny i info panel i niewiem co mam z tym dalej zrobić Sad
Proszę o pomoc
Edytowane przez Milka dnia 31.01.2008 14:00:04
 
www.s-f.yoyo.pl
rabit7
Nie ma jakiegoś poradnika na ten temat, bo tutaj widzę strzępy informacji, które trzeba zebrać w całość, a ja jeszcze nie jestem zabardzo zorientowany w php fusion...
Edytowane przez rabit7 dnia 15.02.2008 18:30:04
 
www.fb-clan.xt.pl
bartek124
Zrób plik index.html jaki chcesz a odnośnik daj do news.php. W czymś problem?
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
rabit7
Ok bez problemu udało się to zrobić.
 
www.fb-clan.xt.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl