ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Proszę o modyfikację themu 247Portal.
ArturMaly
Witam!!
Tak jak w temacie proszę o modyfikację tego them w następujący sposób:
-Zwiększenie Wysokości paska na którym znajduje się baner do ok. 200px.
Oraz proszę o odpowiedź na następujące pytanie: Jak zrobić by baner na tym pasku został wyśrodkowany??

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
ArturMaly dodał/a następującą plik:
247Portal[267].zip [48.86kB / 460 Pobrane]

Edytowane przez ArturMaly dnia 11.01.2006 23:06:44
 
www.MotorRacingTeam.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 14:56:30
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
crasch
Napisz do użytkownika sonar bądź zszywak tzw. speców od tej roboty Grin.. Oni napewno dadzą rade Ci pomóc - tylko nie wiem jak to z wynagrodzeniem. Smile

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
ArturMaly
Dzięki za odpowiedź!!
Spróbuje się z nimi skontaktować.
 
www.MotorRacingTeam.pl
JazOOn
crasch napisał/a:
Napisz do użytkownika sonar bądź zszywak tzw. speców od tej roboty Grin.. Oni napewno dadzą rade Ci pomóc - tylko nie wiem jak to z wynagrodzeniem. Smile

pozdro

do tego craschu Smile nie poczeba aż takich speców Smile ja też pisze skoorki Smile i wiem. to jest nawet nie 5 min roboty Grin kolego Artur skontaktuj sie ze mna -zreszta nie musisz Smile to jest tak proste ze sam sobie poradzisz Smile

Edytowane Smile

Lookałem tego twojego thema i zrobiłem ci wyśrodkowany banner, ale nie rozumiem czemu chcesz zwięszyć wysokość pola z bannerem aż do 200px Smile zdajesz sobie sprawe że to prawie 1/3 wysokości strony?albo inaczej - to prawie połowa ekranu w przeglądarce -wiec napewno za dużo a po 2 - w twoim skinie pole bannera jest robione w grafice - i zdefiniowane do wymiarów grafiki bo w przeciwnym razie wychodzi kaszanka - konczy sie jedna grafika i zaczyna druga - trzeba by prócz definicji grafiki przerobic jeszcze te pliki graficzne
JazOOn dodał/a następującą plik:
247Portal[267][268].zip [48.86kB / 439 Pobrane]

Edytowane przez JazOOn dnia 12.01.2006 16:24:31
 
ArturMaly
Wielkie dzięki JazOOn!!
Ale czy mógłbyś powiększyć miejsce na baner chociaż do 150px ponieważ mój baner nie wygląda za ciekawie w takich małych rozmiarachSadSad
Wielkie plz.
 
www.MotorRacingTeam.pl
JazOOn
ArturMaly napisał/a:
Wielkie dzięki JazOOn!!
Ale czy mógłbyś powiększyć miejsce na baner chociaż do 150px ponieważ mój baner nie wygląda za ciekawie w takich małych rozmiarachSadSad
Wielkie plz.

150px to ogromnie za dużo zważywszy na to że masz teraz 75px Smile - pozatym jak pisałem, trzeba najpierw przerobić grafikę zeby w ogole coś z tym ruszyć,
może podasz adres stronki to sobie obejrze...
 
crasch
JazOOn napisał/a:
crasch napisał/a:
Napisz do użytkownika sonar bądź zszywak tzw. speców od tej roboty Grin.. Oni napewno dadzą rade Ci pomóc - tylko nie wiem jak to z wynagrodzeniem. Smile

pozdro

do tego craschu Smile nie poczeba aż takich speców Smile ja też pisze skoorki Smile i wiem. to jest nawet nie 5 min roboty Grin kolego Artur skontaktuj sie ze mna -zreszta nie musisz Smile to jest tak proste ze sam sobie poradzisz Smile

Edytowane Smile

Lookałem tego twojego thema i zrobiłem ci wyśrodkowany banner, ale nie rozumiem czemu chcesz zwięszyć wysokość pola z bannerem aż do 200px Smile zdajesz sobie sprawe że to prawie 1/3 wysokości strony?albo inaczej - to prawie połowa ekranu w przeglądarce -wiec napewno za dużo a po 2 - w twoim skinie pole bannera jest robione w grafice - i zdefiniowane do wymiarów grafiki bo w przeciwnym razie wychodzi kaszanka - konczy sie jedna grafika i zaczyna druga - trzeba by prócz definicji grafiki przerobic jeszcze te pliki graficzne


Spoko! Grin Zapomniałem wspomnieć o tobie, ale też Cie miałem na końcu umysłu Pfft..
sorry za offa

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
ArturMaly
Niestety nie pokarzę ci tej stronki ponieważ narazie jest na serwerze lokalnym.
Ale przemyślałem ten baner i wystarczyła by wysokość wynosząca 93px.

Proszę o przeróbkę tego thema jak już wyżej pisałem.
Edytowane przez ArturMaly dnia 12.01.2006 20:50:25
 
www.MotorRacingTeam.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
jw.
wlodekp dodał/a następującą plik:
pack[269].zip [3.52kB / 466 Pobrane]
 
wlodekp.europa.pl
ArturMaly
wlodekp Dzięki za to co zrobiłeś!!
Ale czy mógłbyś jeszcze zrobić tą grafikę która znajduje się na około tego miejsca na banner??
 
www.MotorRacingTeam.pl
JazOOn
ArturMaly napisał/a:
wlodekp Dzięki za to co zrobiłeś!!
Ale czy mógłbyś jeszcze zrobić tą grafikę która znajduje się na około tego miejsca na banner??

hmm trzebabyło tak odrazu że nie zależy ci na ramkach od tła banera
 
ArturMaly
JazOOn zgłaszaś się na ochotnika przerobienia ramek bannera??
 
www.MotorRacingTeam.pl
webmaster
siema czytam ten dialog i ja tez mam małą prozbe o zmodernizowanie skurki 247Portal aby logo mogło byc wieksze około 93 i aby ramki były równe bardzo prosze zamiesccie tu ten plik ze zmodernizowana skurko. skórka jest dostępna w downloadzie. bo dokładnie chodzi mi o ramki że jak wsadze dórze logo to żeby ramki się przystosowały do loga i żeby ładnie prosto wyglądały
Edytowane przez webmaster dnia 01.04.2006 22:38:57
 
SebaZ
cos się kłóci Twój login z umiejętnościami
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
webmaster
lol to tylko login niewiedziałem jaki se wziąść lol zycie
 
Pieka
Tamat przenosze, bo nie mam pojecia co robi w tym dziale??
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
webmaster
czy jest ktos w stanie zmodyfikowac thema 247Portal tak abym mógł umiescic wieksze logo i aby ramki były równe
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
W odpowiedzi na Twoją prośbę w shoutbox taka modyfikacja wymaga zmian w grafice górnej ramki prawej i lewej grafiki z dostosowaniem do Twojego rozmiaru logo, a jeszcze dochodzą do tego kombinacje z grafiką i jej ustawieniem w nawigacji poziomej-a grafika nie jest moją mocną stroną(i wymagało to by w moim przypadku sporo czasu - i rezultat wątpliwy), więc przykro mi bardzo, ale nie podejmę się tego zadania.
Edytowane przez wlodekp dnia 02.04.2006 11:34:50
 
wlodekp.europa.pl
webmaster
ale zrobub to jak wyzej tylko aby było ramka zeby ta ramka sie rozciagneła i ładnie wyglądała bo jak wsadzam małe logo to jest ładnie a jak troche wieksze to ramka sie rozciaga i sie wszystko psuje. moze bys lekko zmienił tego thema. u góry jest zamieszczony plik juz ze zmienionym themem chyba i nawet przez ciebie
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
To co napisałem trzeba zrobić by była ta ramka, a załączony wyżej mój plik modyfikacji pozwala wstawić dowolne logo, ale bez ramki-w tym szkopuł.
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl