ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Odnowienie hasła administratora
lelouch
Chwilę temu odnowiłam hasło administratora w opcji znajdującej się w zarządzaniu użytkownikiem. Jednak nie mam pojęcia jakie jest nowe hasło. Zaznaczyłam konto do odnowienia hasła, wpisałam hasło administratora. W dzienniku odnotowań jest to oznaczone jako "zakończone sukcesem". Jednak ja nie mam pojęcia jak brzmi nowe hasło.

Na stronie znalazłam coś takiego, jednak nie rozumiem części zaznaczonej na czerwono.
[v5][v6][v7] Jak odzyskać hasło admina?
Poniżej prezentujemy dwa sposoby:
a) Zarejestruj się u siebie na stronie pod byle jakim nickiem i wpisz jakieś hasło.
Następnie wejdź do bazy danych, skopiuj sumę kontrolną hasła i zamień ją z sumą, która znajduje się przy Twoim nicku (oczywiście przy nicku Super Admina).
Potem wpisujesz swój login jako admina i hasło pod jakim rejestrowałeś nowego użytkownika.
Po zalogowaniu zmień hasło i gotowe.

Cool Z poziomu phpMyadmin wchodzisz do tabeli fusion_users, edytujesz admina, w user_password przestawiasz funkcję na md5, a następnie wpisujesz hasło jawnym tekstem - zostanie zakodowane bezpiecznym algorytmem MD5.
Od tej chwili na koncie admina obowiązuje wpisane przez Ciebie hasło.
Nie trzeba dodatkowych rejestracji, a tą metodą można zmienić hasło każdego użytkownika.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 10:16:37
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
krystian1988
Zresetowane hasło Admina dostajesz na adres E-mail Smile
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
lelouch
Ah, czyli zbędna panika. Dziękuję za odpowiedź. Po jakim mniej więcej czasie mogę się spodziewać hasła?
 
Konto ukryte
No chyba po chwili? przecież centrala zarządzająca systemem PF, nie realizuje takiego zlecenia ani dyspozycji. Smile
 
lelouch
Problem w tym, że minęły 2h i nadal nic nie przyszło. Starałam się zmienić hasło phpMyadmin i w teorii jest zmienione. Jednak wciąż nie działa. Co w takim razie mogę zrobić?
 
Konto ukryte
Spróbuj jeszcze raz wysłać sobie maila. Ale sprawdź na jaki adres się wysyła, i w poczcie sprawdź spam, po każdej operacji wyczyść pliki cookie. Jak to nie pomoże zrób to przez zmianę w bazie, ale także wyczyść pliki. Pieka i inni ładnie opisali jak zrobić to przez bazę.
 
lelouch
Wysyłałam kilka razy, jednak nic nie przyszło, spam także pusty. Poprawność maila sprawdzałam kilkukrotnie.

Próbowałam zmienić hasło przez PHPMyAdmin, znalazłam siebie wśród użytkowników, zmieniłam hasło (najpierw zmieniłam funkcję na md5, później wpisywałam hasło). W teorii w pliku fusions66DLS_users hasło jest zmienione. Jednak, gdy próbuję go użyć na swojej stronie, to uznawane jest za niepoprawne.
 
Konto ukryte
Jak dla mnie zarejestruj się na swojej stronie jako np użytkownik test, i hasło np. 12345678 czy coś takiego i z tego logu podmień md5. Ale kolejne pytanie czy ogólnie jako użytkownik możesz się zalogować? a tylko do PA nie masz możliwości jako admin? czy ogólnie się logujesz do PA tylko nie masz możliwości podać hasła admina? A czasami nie miałeś włamu na stronę albo coś?
 
lelouch
Próbowałam robić testowego użytkownika. Przyklejałam hasło na identyczne. Na testowym mogę się zalogować, jednak na moim głównym nie da rady.
Nie mam dostępu w ogóle do swojego konta. Ani do hasła użytkownika, ani admina, mimo iż starałam się go zmieniać w PHPMyAdmin.
Wątpię, że ktoś się włamał. Problemy zaczęły się, gdy odnowiłam to nieszczęsne hasło administratora. Moja strona posiada też drugiego admina (zwykłego), natomiast na moje konto jest nałożony super admin.

Jest możliwość, że problem wynika z tego, że nie otrzymałam żadnego e-maila z nowym hasłem? Również nie jestem w stanie otrzymać e-maila z nowym hasłem do zwykłego zalogowania się.

Połączony z 02 lipiec 2013 22:45:
Problem rozwiązany. Zrobiłam z testowego użytkownika admina, a z mojego głównego zrobiłam zwykłego użytkownika. Pozmieniałam hasła i już mam dostęp do konta.
Bardzo dziękuję za próbę pomocy.
Edytowane przez lelouch dnia 02.07.2013 22:45:06
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl