ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Warunek if iMEMBER nie działa na dodatkowej stronie (brak strony)
Maserman
Witam, ostatnio przeszukałem forum i znalazłem sposób na zrobienie strony widocznej tylko dla zarejestrowanych:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Mam stronkę gildyjną. Mam na niej tzw. application template, którzy nowi, zarejestrowani użytkownicy kompiują i postują wypełniony na forum. Chciałbym, żeby moja podstrona z tym template właśnie była widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Wygląda to tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Po sprawdzeniu strona w ogóle się nie wyświetla. Sprawdziłem, okazało się że jak usunąłem cały ten link to dopiero strona była widoczna.
Czy coś w tym jest źle?

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

EDIT: Stronka: www.duality-guild...


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 20.06 - 12:17
  2. Zmiana nazwy tematu - Pieka 20.06 - 12:17

Edytowane przez Pieka dnia 21.06.2009 15:24:26
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 06:14:50
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
kefirek
A jak dasz tak ?
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Maserman
Dzięki za szybką odpowiedź. Niestety, jest to samo, pusta strona.
 
Pieka
Mozesz mi wytlumaczyc dlaczego temat dotyczacy v7 wstawiasz do dzialu webmasteringu? Czego nie rozumiesz w opisie? Moze Ci to trzeba namalowac kolorowymi kredkami i wstawic komentarze? Poza tym, temat opisany na forum, wystarczylo wykazac sie jedynie odrobina zaangazowania: http://www.php-fu...d_id=20700
Edytowane przez Pieka dnia 20.06.2009 12:23:48
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
slawekneo
Ten kodzik wklejasz w tresc strony dodatkowej czyli u Ciebie bedzie to "custom pages" (bo masz ustawiony jezyk strony angielski)

Glownym bledem byly niestety jak zawsze problemy z znakami ' i ". A to są PODSTAWY!
Dodalem tez w linku odczyt stalej FORUM, która pozwala na poprawne ustawienie sciezki do forum.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP



Teraz cos odemnie :D

Jesli robisz wiecej podstron dla zalogowanych to polecam ci zrobic jedna podstrone z informacja typu "You cannot watch this content untill you are logged in." i dodajesz link do logowana lub odrazu wstawiasz formularz dologowania, a w podstronach na samym poczatku kodu dodajesz proste przekierowane korzystajac z funkcji redirect czyli
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Taki maly zabieg duzo ulatwia :D

Pozdro!!
Edytowane przez Pieka dnia 21.06.2009 15:26:39
 
Maserman
Dzięki za inicjatywę i pomoc.
Oczywiście miałem na myśli podstronę w php fusion a nie dodatkową, oddzielną podstronę.

@Pieka - wybacz, ale nie każdy wie tyle o PHP-Fusion i samym PHP co Ty. Myślałem że ten warunek dotyczy ogólnie php, więc dałem w webmasteringu. Rozumiem, że takich "niemyślących" tu nasz na pęczki, ale to nie znaczy że od razu trzeba takie rzeczy pisać. Niektóre tytuły i opisy działów są czasami różnie intepretowane (widząc prawie każdy post przeniesiony do "odpowiedniego działu.

@slawekneo - dzięki za to, jednak treść widoczną dla "public" i members reguluję poprzez linki na stronie głównej. Ale myślę że wypróbuję. Dzięki!
 
Pieka
Zmiana nazwy tematu rowniez jest dla Ciebie pojeciem niezrozumialym?

Edit: W zwiazku z tym, ze jest tu kilka wartosciowych postow, tym razem nie usune tematu, ale kazdy Twoj nastepny zle nazwany i umieszczony zostanie natychmiast usuniety. Zapamietaj to sobie, zeby nie bylo pozniej zdziwien.
Edytowane przez Pieka dnia 21.06.2009 15:28:25
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl