ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Share This Panel (share_this)
khaman
Share This Panel v2

Panel autorstwa Fangree, dodający pod artykułami, newsami, zdjęciami oraz wątkami na forum, panel z linkami HTML, BBCode i adresem. Posiada także wtyczkę Addthis, pozwalającą dodać linki do wykopu, ulubionych, wysłać e-mailem i wiele innych.
Wtyczkę uzupełniłem o polskie locale, oraz przystosowałem przycisk Addthis do polskich warunków, (m.in. domyślnie dodane Wykop, Blip.pl)


img686.imageshack.us/img686/3782/sharethisq.jpg


-------------
Instrukcja instalacji załączona do wtyczki (README_PL)
-------------
khaman dodał/a następującą plik:
v7-share_this_v2_pl.zip [21.86kB / 1066 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 16.04.2010 12:33:02
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.04.2024 23:56:50
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
konto usuniete
Mam pytania:
1. Po zainstalowaniu według wskazówek dodatek ten nie korzysta z polskich locali, czemu tak się dzieje?
2.*********, tak się to wyświetla w artykułach, trochę za szerokie więc nie-ładnie wygląda. Mogę to jakoś zmienić?
3. Czy dałoby się to tak przerobić, żeby była ikonka przy artykułach, fotkach, na forum aby po kliknięciu jej wysuwały się te wszystkie opcje, które teraz są widoczne?
Edytowane przez hoopak dnia 04.08.2011 23:16:36
 
krystian1988
Działa pięknie dzięki khaman.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
khaman
@foxi89,
1. W każdym z plików shartix_x.php masz linijki:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

spróbuj pobawić się wartościami font-size:12px

2. Nie wiem, u mnie działa normalnie. Najszybsze rozwiązanie, możesz zamienić English.php na Polish.php w katalogu locale w tej wtyczce.

3. Jeśli dobrze zrozumiałem chcesz usunąć te ikonki i dać zamiast "Więcej" jakiś plik graficzny?
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
konto usuniete
No właśnie źle mnie zrozumiałeś odnośnie pytania nr3 Wink
Na przykład pod artykułem masz grafikę, ewentualnie napis "Podziel się" (kwestia indywidualna jeśli chodzi o treść) po jego naciśnięciu wysuwa się to wszytko co teraz mamy na stałe czyli ikonki blip-a itp, oraz linki, BBcode itp Wink. Mam nadzieję, że dobrze to wyjaśniłem.
Ogólnie to jestem Ci wdzięczny za ten jakże przydatny dodatekWink
Edytowane przez konto usuniete dnia 16.04.2010 14:15:55
 
Angius
Wybaczcie za odkopanie, ale czy dałoby radę całość wrzucić pod jedną ikonkę "share"? Chodzi mi ot o, żeby po kliknięciu w daną ikonkę wyskakiwało okienko z tymi wszystkimi funkcjami. I najlepiej, żeby ta ikonka była obok ilości wyświetleń, ikonki "drukuj", ogólnie na tym dolnym pasku. Dałoby radę?
//Angius
 
http://www.incantator.cba.pl
shallov
khaman napisał/a:
Share This Panel, o którym pisałem kilka postów wyżej posiada już takie coś w galerii.


Co prawda wiadomość Khamana wyżej jest z innego tematu ale tyczy się tego więc tu zapytam Wink
Gdzie można zmienic wyglad/ustawienie ikon?
 
konto usuniete
Wstawiając odpowiedni dla Ciebie kod ze strony http://www.addthi... np. w sharthis_a Smile
 
shallov
No tak tego sie domyśliłam tyle że w tych podstawowych "guzikach" ze się tak wyrażę ten kod zajmuje tam z 5 linijek, a ja chciałam użyć czegoś takiego http://www.addthi...hare-stack
i o to pytałam w poprzednim temacie, na co Khaman odpowiedział to co pozwoliłam sobie zacytować wyżej. Z odpowiedzi zrozumiałam, że share ma na wyświetlenie tego w takiej formie jakąś prostszą metodę, bo szczerze mówiąc z tych kodów nie wiele rozumiem i nie mam pojęcia jak i gdzie to ewentualnie wstawić. Wink
Edytowane przez Drecha dnia 18.01.2011 19:42:23
 
eldiablo
shallov napisał/a:
No tak tego sie domyśliłam tyle że w tych podstawowych "guzikach" ze się tak wyrażę ten kod zajmuje tam z 5 linijek, a ja chciałam użyć czegoś takiego http://www.addthi...hare-stack
i o to pytałam w poprzednim temacie, na co Khaman odpowiedział to co pozwoliłam sobie zacytować wyżej. Z odpowiedzi zrozumiałam, że share ma na wyświetlenie tego w takiej formie jakąś prostszą metodę, bo szczerze mówiąc z tych kodów nie wiele rozumiem i nie mam pojęcia jak i gdzie to ewentualnie wstawić. Wink


Kod CSS do pliku styli Twojej skórki, kod HTML i Javascript do pliku footer.php lub header.php. Ale jak widać tam na przykładzie, nie jest to raczej do wklejenia np: obok ikony do drukarki w postach na forum Grin

Chyba że nie przeszkadza Ci takich gabarytów animowana ikona -> http://www.addthi...hare-stack

I druga sprawa ten przycisk będzie zawsze wyświetlany i widoczny w prawym dolnym rogu strony. Chyba że znacznie przerobisz sobie kod.
 
http://dropdire.pl
khaman
Tu jest gotowa wtyczka a z tego co piszesz chcesz sobie coś koniecznie wstawić po swojemu. Proszę w takim razie założyć osobny temat w odpowiednim dziale a posty dotyczące tego przeniosę.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
shallov
To w takim razie w dobrym temacie pisałam chyba bo to przecież również add thishttp://www.php-fu...owstart=20 z Twojej odpowiedzi Khaman zrozumiałam to co napisałam wyżej. Już się stad ewakuuję.

Eldiablo, to tylko do galerii mialo być wiec wielkość i miejsce wyświetlania nie przeszkadzałoby, Twoja wypowiedź nieco mi rozjaśniłaWink
 
grzechx
Korzystam z przyjaznych linków, a w Share This Panel niestety są w "nieprzyjaznej" formie. Jak to zmienić?
Portal Prl'u --->www.czas-prl.pl
 
Spaik
Dzięki Khaman Smile Świetna robota!
 
ElPaul
Witam.
Zauważyłem wyjątkowo dziwną sytuację. Po aktualizacji do wersji 7.02.01 kiedy chcę dodać linka do mojej strony na facebooku, zamiast linka do materiału/strony/ dodaje link do google.com!

Żeby zobrazować:
Klikam w linki wpisuję adres:
www.e-godow.pl/paul/fb1.jpg

Klikam "załącz" i widzę:
www.e-godow.pl/paul/fb2.jpg

I tam w przypadku, czy o newsa, czy to artykułu, czy nawet grafiki ze strony. Pisałem do supportu hostingu i twierdzą, że z ich strony wszystko OK.

Adres stromy: www.e-godow.pl
hosting: nazwa.pl
Co ciekawe, subdomeny jeśli je dodać do FB działają w tej sytuacji OK. Np.: www.caro.e-godow.pl
Jakieś pomysły? Bo mi już witki opadają. Przed aktualizacją było OK! To najlepsze!

P.S. Kiedy klikam ikonkę FB we wtyczce AddThis dzieje się dokładnie to samo. Jak na razie wyłączyłem Share This Panel.

Znalazłem przyczynę. Jednoczesne użycie wtyczki oraz nowego koku śledzenia google analytics. Wróciłem do starego kodu, włączyłem ShareThisPanel i jest OK.
Edytowane przez ElPaul dnia 09.06.2011 11:01:56
 
lem
Witam,

Jak to samo dodać do Downloads / dany plik do pobrania.
 
bogdan
Sprawdzałeś to -> http://www.php-fu...rowstart=0?
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Konto ukryte
A to co Boguś udostępnił sprawdzone i działa jak ta lala Smile
 
lem
Witam,

Owa wtyczka działa wyśmienicie lecz ja wolę bawić się w edycję plików niż to i baza.
 
Padle
Ja mam problem z tą wtyczka albo ją źle dodałem

Twoja przeglądarka nie obsługuje tego języka lub ma wyłączoną jego obsługę. Włącz wykonywanie kodu JavaScript w swojej przeglądarce internetowej, aby skorzystać ze wszystkich funkcji strony lub skorzystaj z programu obsługującego język JavaScript, np. Mozilla Firefox, Apple Safari, Opera, Google Chr...


i nie wiem co robić ...

Użyłem wtyczki v5 opisanej w 2 temacie i to samo robi :/

Jak ją dodać do wtyczki z filmami bo tam brak :/
Edytowane przez Padle dnia 14.01.2014 16:50:43
 
www.beyze.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl