ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[User Fields] Facebook
krystian1988
Wrzucamy pliki z załącznika wchodzimy w PA - Pola Profilu wybieramy Facebook, włączamy.
Kodowanie ISO oraz UTF. Dodajemy samo ID (czyli po tym: facebook.com/profile.php?id=).
krystian1988 dodał/a następującą plik:
v7-user_fields-facebook-user_id.zip [3.64kB / 888 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 13.09.2010 07:24:09
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.04.2024 13:11:07
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Bonk
krystian1988 napisał/a:
Wrzucamy pliki z załącznika wchodzimy w PA - Pola Profilu wybieramy Facebook, włączamy.
Kodowanie ISO oraz UTF. Dodajemy samo ID (czyli po tym: facebook.com/profile.php?id=).


Po wejściu w PA > User Fields wyświetla mi się błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 31.08.2010 18:32:21
 
krystian1988
Coś musisz mieć źle zrobione z powodu iż sam teraz sprawdzałem na "czystej instalacji PHP-Fusion v7 jak i v7.01".
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Bonk
Dziwna sprawa, bo nic nie zmieniałem.
Edytowane przez khaman dnia 31.08.2010 20:21:51
 
Grzes
Wrzuć jeszcze raz na serwer /locale/Polish(-utf8)/user_fields/user_facebook.php. Są dwie możliwości, nie wysłałeś go bądź dotarł pusty.
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
piotrvx
Ja mam podobny problem. Na 100% wszystko dodałem poprawnie:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 11.09.2010 18:30:48
 
krystian1988
Widzę że nie umiesz czytać błędów... Jakby był błąd facebook pisało by user_facebook_include_var a nie user_im_include_var. Spróbuj wyłączyć panel IM i zobacz czy działa.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
qba88
Być może przy wrzucaniu plików na serwer zaznaczyłeś opcję "Zamień litery na małe" czy coś takiego i już nie może przeczytać plików. Upewnij się, że masz folder Polish(-utf8), a nie polish(-utf8).
Edytowane przez qba88 dnia 11.09.2010 18:20:21
strzelec.png
Jeśli Ci pomogłem, kliknij "Pomógł" pomogl.png
 
http://kubabu.pl/
Pieka
Nie byloby praktyczniejsze podawanie nickow zamiast ID?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
eldiablo
Pieka napisał/a:
Nie byloby praktyczniejsze podawanie nickow zamiast ID?


Niby tak, tylko że nie każdy skraca sobie adres do postaci facebook.com/jakiś_nick Grin
 
http://dropdire.pl
Pieka
Kazdy ma w nazwie imie i nazwisko, wiec problemu nie ma, sprawdz. Ja np. nie znam swojego numeru, a podawany wszedzie jest tylko i wylacznie moj nick. Dla mnie jest to niepraktyczne, bo nie mam co podac, potrzebuje w/w.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
eldiablo
Pieka napisał/a:
Kazdy ma w nazwie imie i nazwisko, wiec problemu nie ma, sprawdz. Ja np. nie znam swojego numeru, a podawany wszedzie jest tylko i wylacznie moj nick. Dla mnie jest to niepraktyczne, bo nie mam co podac, potrzebuje w/w.


Mówimy o adresie URL czy o podanym nicku w profilu i jego wyświetlaniu ? Może teraz to inaczej wygląda w Facebooku, ale jak się rejestrowałem kiedyś, to będąc zalogowanym musiałem wpisać facebook.com/username w pasku adresu przeglądarki i ustalałem adres url do mojego profilu w postaci facebook.com/nick, gdyż normalnie bez zmian widniał jako facebook.com/profile.php?id=...... <= jakiś tam numer.

I dlatego zapewne jest podawany id niż nick w tym polu, nie wszystkich profile mają url złożony z samego nicka, to znaczy nie każdy bawi się w skrócenie sobie adresu url.

Biorąc pod uwagę że w "User Fields Facebook", chodzi o podanie adresu url do profilu, a generowanie przez Facebook tych adresów jest dalej po staremu w postaci, takiej jak w PHP-Fusion z ID. Grin
 
http://dropdire.pl
Pieka
Przeciez wyraznie napisalem o co chodzi. Nie znam swojego ID, nigdzie go nie mam podanego, wiec pole, w ktorym wymagane jest wstawienie w/w jest dla mnie bezuzyteczne. Moge Ci to namalowac jak chcesz, bo opisac jasniej nie potrafie. Chociaz...
Teraz jest:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Nie znam swojego ID, ale za to znam i uzywam nicka, czyli skroconej wersji profilu, wiec potrzebuje:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

W zwiazku z powyzszym przerobilem adres na taki, jak podalem.

A teraz dla jasnosci, nie wymagam, aby pole profilu dla FB uwzglednialo podawanie rowniez nickow, a jedynie zwracam uwage na fakt, ze w chwili obecnej nie jest mozliwe, poniewaz taki adres:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

nie jest prawidlowy i w efekcie daje nam blad 404.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
eldiablo
@Pieka id można łatwo sprawdzić - wysyłając wiadomość do siebie samego Grin w chwili otwarcia formularza wysłania wiadomości, w adresie przeglądarki mamy swój ID. Innej metody nie pamiętam Smile

Czyli albo najzwyklejsze pole na link do Facebooka, gdzie podajemy cały adres, który przecież długi nie jest. Albo obok pola do wpisania, select z wyborem co wpisujemy ID czy NICK, byłoby uniwersalnym rozwiązaniem. Grin

Alem namieszał Shock
 
http://dropdire.pl
Pieka
Najprostszym i zarazem uniwersalnym rozwiazaniem byloby umieszczenie samego parsowanego pola dla linka.
Masz racje, select to tez calkiem ciekawy pomysl. Mysle, ze postawilismy przed Krystianem wyzwanie Wink
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
krystian1988
Jutro popatrzę i poprawię wersję na nick (imię i nazwisko).
Propozycje jeszcze piszcie, a zobaczymy co dam radę to zrobię.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Pieka
Przemysl kwestie listy Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
krystian1988
Przemyślę, jutro nad tym popatrzę po pracy czyli gdzieś po południu i zacznę się bawić nad nową wersją. Mam nadzieję że wyjdzie coś z tego i będzie jak chcecie.

Załączam paczuszkę w której jak piszecie wyżej zamiast ID jest podanie nicka użytkownika na facebook.
Nie aktualizuje pierwszego posta z powodu, że może ktoś będzie chciał poprzez ID posiadać niż nick. Skąd moja decyzja widzę w znajomych na facebook że mało kto posiada nazwa.usera tylko profile_id=.
Paczka zawiera ISO jak i UTF.
krystian1988 dodał/a następującą plik:
v7-user_fields-facebook-user_name.zip [23.09kB / 811 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 13.09.2010 07:25:07
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl