ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 18

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
fusionBoard 4.x PL
krystian1988
Cross77 napisał/a:
Trzeba, ponieważ tematy nie zostały, tylko posty ;/


Nie trzeba kolego mylisz się nowa instalacja + istniejące forum i wszystko lata jak potrzeba.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 08:24:40
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Dworak
Witam
jak dodać moderatora forum w Fusion board 4 albo żeby grupa moderowała forum
Pozdr
 
Bochen
Wejdź w ustawienia forum. Potem tam w zakładkę fora. Wybierasz dział,który Cię interesuje i kliknij przy nim edytuj. Tam ustawiasz dostęp i grupy, które mogą moderować.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
kamprog
Witam.
Czy ktoś orientuje się czy w tej modyfikacji, jest opcja przeliczania postów - bo nigdzie nie mogę znaleźć.
Jeśli takowa instnieje - bardzo proszę o podanie gdzie.
 
Bochen
W tej modyfikacji nie ma konkretnie, ale jest w standardzie Fusiona. Wejdź w PA/Zarządzanie stroną/Ustawienia forum i tam na dole masz opcję "przelicz posty użytkowników".
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
radomoaza
Konkretne i szybkie pytanie:
1. Jak usunąć wcześniej utworzoną grupę bo szukam i nigdzie tego nie maFrown
2. Jak zwiększyć ilość dozwolonych znaków w opisie grupy bo jest ograniczenie
Edytowane przez radomoaza dnia 25.07.2009 17:16:50
 
Bochen
1. W tym samym miejscu, gdzie grupę tworzyłeś. PA / Zarządzanie stroną / grupy użytkowników.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
radomoaza
W tym samym miejscu w moim przypadku oznacza tworzenie grupy w zakładce społeczność. Usunięcie z PA w grupie użytkowników nie skutkuje usunięciem grupy ze społeczności (nawet po wyczyszczeniu wszystkich członków). Kolejna sprawa już tu poruszana to trwały zapis w profilu grupy mimo wypisania się niej (nawet kilku). Wydaje się że niedopracowań jest więcej. Np. można się zapisać tylko do jednej grupy (po zapisaniu do kolejnej następuje usunięcie z poprzedniej). Ma ktoś jakieś pomysły?
Edytowane przez Chemikpil dnia 26.07.2009 16:04:53
 
kamprog
Witam.
Jak dodawać avatary do galerii avatarów, bo nie mogę takiej opcji znaleźć.
 
Bochen
Wrzucasz je przez FTP. w folderze infusions/fusionboard4/images/avatars - tu wrzucasz obrazki poprostu w odpowiednich rozmiarach.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
kamprog
Ok. Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź.
A przy okazji znalazłem błąd.
Podczas dodawani for, można wybrać, czy ma być zwinięte, czy nie. Niestety nie działa zwijanie. Czy innym użytkownikom ta funkcja działa? Jeżeli tak - to bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Edytowane przez kamprog dnia 28.07.2009 08:20:02
 
radomoaza
Z całym szacunkiem dla twórców tej wtyczki, ale nie polecam jej nikomu kto planuje bazować na opcjach grupa i znajomi. Jest cała niedociągnięć o których wspomniałem wyżej. W konsekwencji musiałem przywrócić kopię bazy danych bo nie dało się tego opanować. Pozdrawiam z wiarą na nową ulepszoną wersje Smile
 
KCS
Bochen napisał/a:
Wejdź w ustawienia forum. Potem tam w zakładkę fora. Wybierasz dział,który Cię interesuje i kliknij przy nim edytuj. Tam ustawiasz dostęp i grupy, które mogą moderować.


Mam ten sam problem, przekopałem już wszystko i nie mam opcji dodania moderatora na 100%.

No i mam jeszcze jedną sprawę, konkretnie chcę ustawić podpis i tą kreskę nad podpisem na sam dół postu tak aby nie była zaraz pod tekstem to i fajnie by było jak by zostawała jakaś przerwa pomiędzy tekstem a podpisem (nr 1 na zdjęciu)

Kolejną sprawą jest przeniesienie nicku, rangi oraz obrazku rangi nad Avatar lub żeby avatar wyświetlało pod obrazkiem rangi, jak kto woli bo to jedno i to samo (nr 2 na zdjęciu)

images38.fotosik.pl/168/de5536fe21063172.jpg

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc, jak by co to używam układu forum Fusion 7 w ustawieniach FusionBoard.
Edytowane przez Pieka dnia 30.07.2009 23:07:03
 
xris
Próbowałem poprawić wyświetlanie czasu napisania ostatniego posta ( napisy wczoraj i dzisiaj), nie znam się dobrze na php więc robiłem to na czuja. Może jest bez sensu, ale może podsunie to komuś pomysł jak to poprawić.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Edytowane przez xris dnia 31.07.2009 08:11:15
 
Bochen
Ja mam zapytanie odnośnie podkategorii na forum. Jak zrobić by były domyślnie rozwinięte?
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
stachel94
A ja mam trochę inny problem. Po zainstalowaniu forum, nie mam stopki. Ale tylko na stronie głównej. Jak piszę wątek... i tak dalej to jest. Może mi ktoś pomóc?
 
Kacper455
Może to głupie pytanie ale...
Gdzie można dawać te ostrzeżenie i gdzie jest ten Chat i gdzie jest Regulamin? Proszę o odpowiedź.
 
Bochen
Kacper455 napisał/a:
Może to głupie pytanie ale...
Gdzie można dawać te ostrzeżenie i gdzie jest ten Chat i gdzie jest Regulamin? Proszę o odpowiedź.


1. Ostrzeżenia możesz dawać w widoku posta. Innej możliwości w standardzie brak. ja mam przerobiony profil bym i z profilu mógł to robić. Oczywiście należy ustawić grupy, które mają możliwość dawania warnów.
2. W tej wersji chata nie ma zdaje się.
3. Link do regulaminu pojawi się na górze w widoku forum jak tylko dodasz regulamin w ustawieniach FB.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
Kacper455
A dałbyś do pobrania ten profil? Albo napisał jak przerobić profil żeby można było dawać przez niego warna?
 
stachel94
stachel94 napisał/a:
A ja mam trochę inny problem. Po zainstalowaniu forum, nie mam stopki. Ale tylko na stronie głównej. Jak piszę wątek... i tak dalej to jest. Może mi ktoś pomóc?


Może mi ktoś pomóc?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl