ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Panel logowania i użytkownika wbudowany w logo
Jendru
Efekt widoczny na stronie, panel pobiegł nad stronę.
www.game-one.cba.pl

Korzystaj z tagu [url] - Milka
Nie chciałem reklamy sobie robić, url jest na poprzedniej stronie Pfft
Edytowane przez Jendru dnia 08.07.2008 19:06:39
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 19:24:20
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Jendru napisał/a:
Efekt widoczny na stronie, panel pobiegł nad stronę.
www.game-one.cba.pl

Jest tam, gdzie sobie go umiesciles. Przeczytaj temat dokladnie i naucz sie podstaw przynajmniej html-a. Powodzenia.
Edytowane przez Pieka dnia 08.07.2008 19:07:53
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Jendru
Przepraszam ale nadal to nie do końca rozumiem. Tak jak na początku tego tematu jest napisane próbowałem zamienić td logowania z td loga i zmienić ich align z left na right i right na left co jest chyba logiczne. Jednakże coś nie tak zrobiłem i zaczęły się schody. Po zmianie kodu przy twojej pomocy nadal nie uzyskałem tego efektu którego chciałem. Html'a umiem, teraz jeszcze raz przeanalizowałem wszystko z tematem i nadal nie mam pojęcia co jest źle z tym kodem. Czemu panel jest u góry a nie u dołu, a właściwie to po lewej stronie od td z logiem

edit:
Teraz jeszcze pozmieniałem strukturę z tr'ami i chyba jest ok, choć div z panelem logowania ma szerokość prawie całego loga. Ale z tym chyba sobie poradzę.
Edytowane przez Jendru dnia 08.07.2008 19:22:42
 
Pieka
Piszesz, ze znasz html-a? To ciekawe, bo jak patrze na wstawiony przez Ciebie kod, to wychodzi mi calkiem cos innego. Przeciez tabela to podstawowa struktura, a Ty tak masz namieszane, ze nic dziwnego, ze Ty swoje, a strona swoje.
Przeanalizuj jeszcze raz czesc, ktora wstawiles. Tabele rzadza sie pewnymi prawami i jesli nadal bedziesz je lamal, to masz marne szanse na normalny wyglad tej strony.
Konkretnie, jesli panel logowania ma znajdowac sie obok loga, to musisz go tam umiescic. Teraz jest w zupelnie innym miejscu.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Jendru
Dlatego też proszę o pomoc :) Wiem doskonale że nie jestem alfą i omegą.
Teraz mam inny problem, z wcześniejszym sam sobie już poradziłem i po prostu zamiast się bawić w 2 td'ki zostawiłem sobie jeden.
Strona wygląda tak że jest ten jeden td'ek z ustawionym logiem obrazka jako tło. Chcę teraz ustawić jakoś tego diva z logowaniem w narysowanej tabelce lecz komendy żeby owy div się rozszerzył są bezskuteczne. Po za tym chciałbym usunąć tego czarnego bordera dookoła panelu. Pozdrawiam.

Kod wygląda teraz tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Edit: Z borderem sobie poradziłem, wystarczyło usunąć class=border z opensidel. A jeżeli chodzi o rozstawienie to w opensidel ostatniemu td'kowi dałem align=center i bawiłem się szerokością. Dziękuję Pieka za wcześniejszą pomoc.
Edytowane przez Jendru dnia 08.07.2008 20:22:47
 
Quickfire
Ostatnio bawiłem się stroną chciałem dodać trochę nowych bajerów ale jak to zawsze bywa napotkałem trudności.
Schody zaczęły mi się przy statystykach do tej pory było wszystko ok.
Mógłby ktoś sprawdzić kod i poprawić a i jeszcze jedna gorąca prośba czy tam gdzie pogrubione mógłby ktoś wstawić logowanie i panel użytkownika.
Korzystam z PHP-Fusion v6.01.13

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Quickfire dnia 10.07.2008 21:53:55
 
proton
Z tego co mi wiadomo to pogrubienie nie działa w znacznikach [code]

Więc nie wiadomo który fragment zaznaczyłeś.
Edytowane przez proton dnia 10.07.2008 21:38:11
 
http://www.mortek.pl
Majero
Kurcze próbowałem na wszystkie sposoby i nie idzie :( Wyszły mi jakieś cuda na kiju :( Nie wiem czemu ale nie ma loga i chciał bym, żeby panel do logowanie był na tle właśnie loga mojej strony a nie na białym tle. wygląda to tak:
images29.fotosik.pl/254/cb23d04708a2dcc1m.jpg
Mój them to MaroonDark wersja Fusiona to v6.01.15 , a po mojej przeróbce treść pliku theme.php wygląda tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Majero dnia 26.07.2008 21:09:14
 
http://www.uk2.bho.pl
kintar
Pozmieniaj style jakie pieka wpisal, bo nie ma czegos takiego jak uniwersal. Jak zrobic zeby panel nie byl na bialym te sam sie zastanawiam
 
www.pismaq.pl
Majero
Jak zacząłem kombinować to lepiej nie mówić co wyszło Smile

Jak to zrobić Smile Będę bardzo wdzięczny za pomoc Smile
Edytowane przez Majero dnia 26.07.2008 20:12:38
 
http://www.uk2.bho.pl
bartek124
Jak to zrobić jest opisane w tym temacie, jeśli czegoś nie umiesz to podajesz dokładnie co i nazwę skórki.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Majero
Bartku, ale ja opisałem dokładnie o co chodzi.
 
http://www.uk2.bho.pl
bartek124
Sorry, nie zauważyłem wcześniejszego posta.

Stwórz nową klasę css dla opensidel i tło ustaw transparent.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Majero
Tylko, że ja nie wiem jak to zrobicFrown
Edytowane przez Majero dnia 26.07.2008 20:42:23
 
http://www.uk2.bho.pl
kintar
Otworz style.css , stworz klasę dla opensidel ustawiając parametry a w funkcji opensidel zmien class='TO'. Nie chce nic mowic ale sprawa tez tyczy sie html'a
Edytowane przez kintar dnia 26.07.2008 22:22:41
 
www.pismaq.pl
Majero
Ehh chyba sobie odpuszczę bo nie umiem szczerze mówiąc tego zrobić.Sad

EDIT:
Posiedziałem dziś trochę nad tym i próbowałem coś wykombinować, ale niestety się nie udało. Doszedłem do wniosku ze zbytnio nie rozumuje o co w tym chodzi, bo HTMLa znam.
Edytowane przez Majero dnia 27.07.2008 19:11:50
 
http://www.uk2.bho.pl
nod
Witam,
i ja mam pewien problem. Ostatecznie panel mam wbudowany, wszystko fajnie, ale nie pojawia mi się avatar. Czytałem wyżej, że już inni mieli z tym problem. Poradzono im, aby w odpowiednim folderze dali avatar brak.gif Tylko że to nic nie da, bo wtedy przecież pokaże się owy obrazek "brak.gif" a nie właściwy avatar. Jak zatem sprawić, aby pokazywał się również avatar?
Kodu wklejać chyba nie muszę, bo całość potrzebną do umieszczenia panelu w logo po prostu skopiowałem stąd.

Dodam oczywiście, że nie pojawia mi się mój avatar, który mam ustawiony a nie jakiś tam obrazek w wypadku, gdy nie ma się go ustawionego.
Edytowane przez Milka dnia 13.08.2008 11:57:49
 
Szapko
Sprawdź czy masz w skórce wszystkie potrzebne zmienne dodane.
 
nod
Problem polega na tym, że ten kod nie wczytuje avatara. Mimo iż użytkownik ma ustawiony obrazek, strona jakby go nie widziała i zaraz przechodzi do wczytania avatara zastępczego o nazwie brak.gif.

@Dan
Cieszę się, że ktoś się tak szybko odezwał, ale proszę wytłumacz mi jak to jedno zdanie ma mi pomóc? Jakie wszystkie zmienne dane? Widzisz, przed zadaniem pytania grzebię co najmniej pół dnia i z reguły dochodzę do wielu rzeczy sam. Przeczytałem cały wątek tutaj. I skoro nadal nie wiem co jest grane, to logicznym chyba jest, że takie zdanie o "wszystkich zmiennych danych" nie będzie mi pomocne.
 
Szapko
Sam nie wiem za dużo o pf, ale nie chodzi o "zmienne dane" tylko czy masz zmienne dodane.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

A to są te zmienne o które mi chodzi. To tylko przykład i nie wiem czy są tu wszystkie potrzebne.

Teraz muszę zostawić to osobom znającym się lepiej niż ja na PF.
Wolę rozwiązywać problemy z EF. :)
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl