ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
dodawanie w menu
Sebastian33
Witam mam php-fusion ale niewiem jak rozbudować menu chciałbym dodać nowe podstrony w menu z innymi kategoriami i niewiem jak to zrobić. Z góry dzięki
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 11:02:29
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pawson91
PA>Strony Informacyjne

a pozniej dodajesz odpowiednie linki do menu strony itp
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
szer
Hmmm kolega pytał o menu Pfft. Czyli nawigacje. Wchodzisz w Panel Admina > Zarządzanie Stroną > Menu Strony

I dodajesz tam własne linki. Jesli chcesz dodać kategorie (pogrubiona nazwa linku) to podaj nazwe a w adresie daj '---'(trzy myślniki pokolei). Jeśli chcesz dodać poziomą kreske (hr) to i w nazwie i w adresie dodajesz '---'
 
Swordstalker
Witam, mam podobny problem co Sebastian33 mianowicie, dodałem już kategorię, dodaję podkategorię tylko, że nie wiem jak to wyedytować Pfft i jaki adres URL wstawić żeby pokazywała mi się np. taka czysta strona którą mógłbym wyedytować w HTML'u dodając różne tabelki, zdjęcia itp. taki rzeczy związane z członkami klanu xP mam nadzieję że mniej więcej mnie zrouzmieliście i proszę o pomoc. Btw. przepraszam jeśli zaśmiecam topic, ale wydaje mi się że mam podobny problem i nie warto tworzyć nowego topicu Wink
 
MeTeo
nie rozumiem... czysta strona?? PA => Zarzadzanie treścią => strony informacyjne. tam piszesz sobie w html, php czy w jeszcze innym jezyku podstrone. jak zrobisz zatwierdzasz i masz link ktory dajesz do nawigacji. a jak? kolega wyzej napisal Smile
 
Swordstalker
Dzięki, skumałem Grin
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl