ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Zwezanie bocznych kolum
MeTeo
Hehe banalnie to brzmi ale na serio mam problem. sciagnelem them gt-cs theme (by sonar pozdrawiam Smile) i wiem jak zwezyc boczne kolumny na poczatku tmea pisze theme_width_l i theme_width_r i tam jest wartosc jednak to zmienilem i nic!! patrzylem na wszystkie obrazki ze moze to od nich zalezy ale nie szukalem tez w styles... Sad wiec prosze o pomoc

P.S Sonar pewnie wie Smile
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 17:16:25
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
as
Czemu nie uderzysz z tym problemem do @sonar'a ???... może banalne pytanie, ale ma ono jedną podstawową zaletę - jest logiczne, czego o Twoim poście powiedzieć nie mogę
as
 
MeTeo
ten temat jest juz dawno nie aktualny ale dzieki za rade tylko szkoda ze TAK OPUZNIONA!!! juz dawno u niego pisalem i juz dawno otrzymalem odpowiedz!! ale skoro dla was napisanie takiej wypowiedzi jak twoja zajmuje miesiac to ja dziekuje... bo o tym juz sam pomyslalem i otrzymalem...

as//...

Dane: miesiąc - średnio 30-31 dni. Post ~MaTeo alias ~Blu3 napisany w dniu 02.03.06r. Moja odpowiedź napisana w dniu 10.03.06r.

Podliczenie: 10.03.06r. - 02.03.06r. = 8 dni różnicy. 30 dni - 8 dni = 22 dni

Wynik: ~MaTeo alias ~Blu3 twierdzi, że miesiąc składa się średnio z 8 dni.

Wniosek: ~MaTeo alias ~Blu3 to... mimo wszystko dobry z niego chłopak jest
Edytowane przez as dnia 11.03.2006 13:02:34
 
Pawel_PI
MeTeo napisał/a:
ale skoro dla was napisanie takiej wypowiedzi jak twoja zajmuje miesiac to ja dziekuje... bo o tym juz sam pomyslalem i otrzymalem...


Popieram cie w calosci tylko ostroznie bo za takie wypowiedzi krytykujaca adminow to mozna bana dostac wiem cos o tym takze wez oddech 10 razy odetchnij i PAMIETAJ
"ADMIN TUTAJ TO BOG"
Troche dziwne forum powiem szczerze bo kazdy jest czlowiekiem i moze sie mylic czy popelniac bledy ale tutaj jest taka zasada ze admin sie nie myli i jak go poprawisz ban.
 
http://pawelpi.prv.pl
MeTeo
@Pawel_PI tez dostalem bana... ale wiesz co... co mi tam po banie jak i tak nie mam odpowiedzi na swoje pytania a @as ciagle ma jakies problemy... nawet zrobil temat upokarzajacy mnie!! oczywiscie o moze ale jak ja zrobie na temat niego to dostane odrazu ban...
 
Pawson91
MeTeo napisał/a:
@Pawel_PI tez dostalem bana... ale wiesz co... co mi tam po banie jak i tak nie mam odpowiedzi na swoje pytania a @as ciagle ma jakies problemy... nawet zrobil temat upokarzajacy mnie!! oczywiscie o moze ale jak ja zrobie na temat niego to dostane odrazu ban...


jak sie zachowac nie umiecie na forum to sie nie dziwcie ze tepi sie ludzi takich jak Wy, ludzie Wam mowia upominaja Was a Wy nadal swoje to czemu nie zalozyc smiesznego topicku o Was hmmm @as nie ma problemow tylko stwierdza fakty jakie sa rzeczywiscie Angry i jak sie nie poprawicie to bana dostaniecie i nikt Was nie bedzie upominal ostrzegal i sie z Wami klocil !!! A ODPOWIEDZ DOSTANIESZ JAK KTOS BEDZIE ZNAL ODPOWIEDZ !!!

mysle ze to wszystko co mialem do napisania sory za offa...
Edytowane przez Pawson91 dnia 11.03.2006 12:06:53
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
wlodi
@MeTeo - co ty myslisz ze kazdy siedzi przy komputerze i czeka az ty napiszesz bez sensowny temat a po napisaniu go udasz sie do @sonara po odpowiedż. To jest nasza tylko dobra wola ze tu staramy sie pomagac i dbamy o to forum a twoim i @Pawela_PI [cenzura]ym obowiazkiem jest to ze bedzecie stosowac sie do regulamin i przestrzegac panujacych tu zasad. Jezeli nie odpowiadaja wam te zasady to nie musicie tu wogule wchodzic, pisac i sie wypowiadac. A jezeli sytuacja bedzie sie powtarzała to dostaniecie bana i sie skonczy wasze głupie zachowanie. Gdybym miał takie przywileje odrazu @Pawel_PI dostałbys bana za obrazliwe teksty w shoutboxie.
teraz to juz przesadziles lekko gowniarzu. Do MeTeo moje gg 4091603 nie bede juz pisal na tym smierdzacym forum banda gowniarzy z tych adminow banuj mnie jak chcesz wisi mi to

Edytowane przez wlodi dnia 11.03.2006 12:33:37
 
http://telegram.revo.la
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl