ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Skrypt zmiany struktury katalogów zdjęć po zmianie safe_mode
khaman
Wiem.... temat już przewałkowany. Brak miniaturek w galerii po aktualizacji na serwerze. Z całego przeszukanego forum wiem już, że przyczyną jest "safe_mode". Brak miniatur i odnośniki do fotek do katalogów.
album_1
album_2

Znowu po właczeniu safe_mode mogą być problemy z wgrywaniem niektórych rzeczy (nie wiem nie znam się, przyznaje...) Admin napisał mi na prośbe właczenia safemoda:

Oczywiscie ze jest wylaczone (safemode)! przeciez wlaczenie zabezpiecza serwer i nie ma mozliwosci polaczenia zewnatrz, prosze dokladnie zapoznac sie co oznacza safe_mode i co oznacza "off" a co "on"


Możliwe że również skopałem aktualizacje... przypadkowo wgrałem starszą niż nowszą Sad Lecz pliki i baza zostały przywrócone.

Problem fotki w pojedynczym katalogu... a nowe tworzy w albumach i po ręcznym przerzuceniu nie ma problemu.... jedynie te 200 zdjęć...

Próbowałem użyć inf photo converter, ale bez rezultatu.... Pozostaje ręczne przerzucanie (co działa, lecz jest pracochłonne...)

W akcie desperacji może jednak jest coś co da się zrobić szybciej? Nie udało mi się znaleźć tego na forum. Walcze z tym ponad tydzień.... Nie udało mi się wyszukać czegoś co przekonwertowało by fotki do albumów

album_1
album_2


PW od moderatora:
  1. Zmiana nazwy tematu - Pieka 01.08 - 00:41

Edytowane przez Pieka dnia 01.08.2008 00:56:47
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 20:01:21
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Nie ma czegos co zrobiloby za Ciebie w/w czynnosc. Pozostaje reczna zabawa z 200-ma fotkami, co wcale nie jest jakas zawrotna iloscia. Swego czasu przenosilem recznie wieksze ilosci i jakims cudem nadal zyje Wink
Edytowane przez Pieka dnia 01.08.2008 00:57:19
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
khaman
Tego się obawiałem, skoro nie udało się znaleźć... Pozostaje dłubanina....
Edytowane przez Pieka dnia 01.08.2008 00:57:31
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
bartek124
Dziwie się, że jeszcze Digitanium nie zapisuje gdzieś do bazy statusu safe_mode.
Wtedy nie byłoby żadnych problemów z przenosinami, naglą zmianą safe_mode itp.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
khaman
bartek124 napisał/a:
Dziwie się, że jeszcze Digitanium nie zapisuje gdzieś do bazy statusu safe_mode.
Wtedy nie byłoby żadnych problemów z przenosinami, naglą zmianą safe_mode itp.

Własnie... straszna niedoróbka, może w 7-ce poprawią....
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl