ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Nie przekierowuje mnie na "news.php"...
awsed
Witam!

Wgrałem wszystkie pliki wersji 6.00.3 na serwer yoyo.pl i następnie zrobiłem update do wersji 6.01.15, i kiedy wchodzę na nowo utworzoną stronę nie chce mi wejść tylko pokazuje się okienko - "Taka strona nie istnieje, jej nazwa jest zarezerwowana lub jest w trakcie modyfikacji." Nie wiem co jest grane, lecz w google i tutaj znalazłem odpowiedź, że powinno to się automatycznie przestawiać na "news.php". Dlaczego u mnie tak nie jest? Co muszę zrobić?

Proszę o udzielenie pomocy!


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 27.06 - 11:23
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.04.2024 08:36:23
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piotrek199214
Proszę o adres strony.
Pomogłem Ci? Wystarczy podziękować i oznaczyć post jako pomocny pomogl[1]_1.png
Tanie tworzenie wtyczek, masz problem napisz.
 
www.piocom.eu
awsed
Witaj!

Jeszcze raz wszystko od nowa wrzuciłem na serwer i działa. Przepraszam za zamieszanie.

Edit:

Choć mam jedno pytanie. Wszędzie są tematy na przekierowanie na inne strony, lecz nie ma na temat przekierowania na inne forum. Jak to zrobić jak kliknę na forum to wejdzie na inny adres niż na forum/index.php ??
Edytowane przez szymon dnia 27.06.2008 12:05:11
 
rytek90
awsed napisał/a:
Wszędzie są tematy na przekierowanie na inne strony, lecz nie ma na temat przekierowania na inne forum. Jak to zrobić jak kliknę na forum to wejdzie na inny adres niż na forum/index.php ??


A czym się różni przekierowanie na inną stronę od przekierowania na inne forum?
Może ja tak z rana kiepsko myślę, ale chyba niczym ;p
Zajmuję się modyfikacją php-fusion i podobnych (eXtremeFusion, itp.) - pisz na rytekhl(at)gmail.com !
GamesHouse.info - gry, recenzje, zapowiedzi, newsy, download, PC, Xbox, Playstation
 
www.gameshouse.info
awsed
Nie mam pojęcia...

Tzn. gdzie ten index.html wstawić aby przekierowało, no właśnie tego nie wiem, ja nie chcę, aby mi cała strona przeszła na te forum, tylko ten jeden dział....
Edytowane przez szymon dnia 27.06.2008 12:05:59
 
szer
Ekhm.... Nie czytałeś widzę żadnego regulaminu tutaj na supporcie!

To nie jest przekierowanie, a link. Zapewne chodzi Ci o menu strony. Przeczytaj poradnik, a jak Ci się nie chce to już się męczę by wytłumaczyć. Wejdź sobie w panel admina i wybierz 3 zakładkę (zarządzanie stroną). Tam jest Nawigacja i tam sobie to zmień...
Edytowane przez szer dnia 27.06.2008 11:09:31
 
rytek90
awsed napisał/a:
nie mam pojęcia...

tzn. gdzie ten index.html wstawić aby przekierowało, no właśnie tego nie wiem, ja nie chcę aby mi cała strona przeszła na te forum, tylko ten jeden dział....

Omg...
Mógłbyś jaśniej?
Domyślam się, że chcesz zrobić, by po kliknięciu w bocznym menu w link "forum" przechodziło na jakieś inne forum pod innym adresem...
W administracji w zakładce zarządzanie stroną masz coś takiego jak "Menu strony".
Tam wybierasz sobie przy forum [edytuj] i w adres strony wpisujesz adres forum.
I to wszystko...
Zajmuję się modyfikacją php-fusion i podobnych (eXtremeFusion, itp.) - pisz na rytekhl(at)gmail.com !
GamesHouse.info - gry, recenzje, zapowiedzi, newsy, download, PC, Xbox, Playstation
 
www.gameshouse.info
awsed
Właśnie tam szperałem wczoraj i dzisiaj, i jest tam takie coś jak forum i adres, tylko, że jak wpisze adres strony to nie wchodzi.

Edit:

Cześć!

No właśnie tam byłem i mi nie wchodzi...
Edytowane przez szymon dnia 27.06.2008 12:06:33
 
rytek90
Wpisujesz cały adres - z http:// ,a nie samą nazwę pliku, bo mniemam, że forum masz na innym serwerze.

Edit: szer - sekunda różnicy ;D
Edytowane przez rytek90 dnia 27.06.2008 11:20:18
Zajmuję się modyfikacją php-fusion i podobnych (eXtremeFusion, itp.) - pisz na rytekhl(at)gmail.com !
GamesHouse.info - gry, recenzje, zapowiedzi, newsy, download, PC, Xbox, Playstation
 
www.gameshouse.info
szer
Może trzeba poprawny adres www wpisać?
Adres www składa się z protokołu tudzież http:// ew https://, nazwy tudzież moje-forum oraz domeny tudzież .pl lub .com
 
awsed
Tak.

Działa szer i rytek90 wielkie dzięki!!!

Wchodzi, idealnie!Grin
Edytowane przez szymon dnia 27.06.2008 12:07:22
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl