ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Błędy i korekty
 Drukuj temat
Kopia bazy danych
VannS
Witam mam problem : Jesli temat byl poruszany prosze o podanie linku do tematu i zamknac temat


Zrobilem stronke o moim miescie na serwerze ota.pl ( nie polecam za zadne skarby )(serwer platny)

niestety nie zostalem poinformowany o tym ze konczy mi sie okres waznosci i serwer zostal wylaczony.
Jakims cudem wlazlem na moj ftp i udalo mi sie odzyskac zawartosc strony, przezucilem ja na darmowy serwer yoyo.pl po wielkich mekach udalo mi sie polaczyc strone z baza danych z ota.pl ale niestety niemam cpanela aby sciaganac baze danych z tego serwera, probowalem w php-fusion stworzyc kobie bazy ale sie troche zdziwilem
bo podalem haslo usera dalem stwoz cos robi przez chwile i wlancza sie ponownie stwoz kopie ale kopii mi nie robi.

Jak moge stworzyc kopie bazy danych bez mozliwosci wchodzenia w cpanel serwera ?

Pytam sie bo prosilem adminow tamtego serwera o przeslanie mi bazy na maila temat zaczyna sie tak :
JA: Witam
Admin Ota: Witam serdecznie w czym moge pomoc ?
JA: prosze o przeslanie baz danych na adres kontaktowy
Admin Ota: Jakie konto ?
JA: radiormd.net <> rmd.zh.pl

odpowiedzi nie uzyskalem do dzisiaj
Prosze o pomoc puki jeszcze moge korzystac z bazy
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 00:26:51
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
proton
Jaka wersja fusiona?
Edytowane przez proton dnia 08.10.2006 12:42:45
 
http://www.mortek.pl
JazOOn
chodzi z pewnoscia o najnowszego 6.01 - nowa forma backupu dziala na czesci serwerow, niestety. slabe serwery odswiezaja tylko strone i nie daja pliku do zapisania




dlatego też zaimplementowałem stary system :) po odpowiednich przeróbkach (jako że po upgradzie bazy z ustawien strony usuwana jest z bazy zmienna odpowiadajaca za katalog kopii zapasowych - trzeba wpisać ręcznie ścieżke w pliku db_backups.php

w starym pliku należy zamienic to:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


na to:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


a także skopiować stary plik językowy w miejsce nowego (inaczej nie będzie Przywróć,Usuń itd.)
system tworzy baze bez zarzutu i na localu i na serwerze, co do przywracania - na localu jest również jest ok!
Edytowane przez JazOOn dnia 08.10.2006 14:30:54
 
VannS
przepraszam ze nie odpowiadalem ale mialem male problemy sprzetowe Smile

a wiec wersia fusiona to : v6.01.5
JazOOn Dziekuje za podpowiedz lecz umnie niema takiej sciezki w tym pliku. Ale dales mi do myslenia sprobuje podmienic plik ze starszej wersji fusiona i zobaczymy czy to wypali jesli tak to napisze tutaj co i jak .
 
VannS
Jesli ktos ma problem wystarczy przegrac plik : db_backups.php z
PHP-Fusion V.6.00.106 *Full* Pozdrawiamprosze o zamkniecie tematu Smile
 
Pieka
Jeszcze raz napiszesz posta pod postem, to zamknie wiecej, niz tylko temat.
Wstawianie czegokolwiek ze starej wersji nie jest dobrym rozwiazaniem.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lukaszmertin
Ja mam taki sam problem. Chcę zrobic kopię zapasową i nic strona się załaduje ponownie i nie wyskakuje nic więcej.
Deus Vult
 
www.lomza.oaza.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
A nie zaponiałeś przypadkiem po raz drugi wpisać(potwierdzenie) hasła admina w winietce sporządzania kopii?
 
wlodekp.europa.pl
lukaszmertin
a gdzie dokładnie? zadne okienko mi się nie pojawia.
Deus Vult
 
www.lomza.oaza.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Jakiej wersji Fusion używasz?-bo to okienko jest od 6.01 wzwyż i mogłem przestrzelić z poprzednią wypowiedzią-ale właśnie taki jest objaw bez podania ponownego zgodnego hasła w tej wersji a zakładam że takiej używasz?
 
wlodekp.europa.pl
lukaszmertin
Moja wersja to 6.01.5, jest to aktualizacja ;D pamiętasz mój problem z bazą? żeby nie twoja pomoc to nic bym nie zrobił ;D
Deus Vult
 
www.lomza.oaza.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Strona wydawała mi się znajoma. Nie pamiętam jednak dokładnie w czym była rzecz. O podobnej treści(strony) ostatnimi czasy działałem bezpośrednio w kilkunastu przypadkach już mi się myli. Proszę przypomieć dokładnie na PW na pewno coś poradzimy.
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl