ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Błędy i korekty
 Drukuj temat
Błędne naliczanie postów w profilu usera na forum
VooDooQN
Witam Was. Mam problemy dotyczacy forum, a jeśli chodzi o bardziej dokłdany szczegół - posty. Usunołem wszystkie tematy na forum, lecz licznik userów wskazuje ciągle tą samą ilość postów przed usunięciem tematów. Uzytkownik co napisał 60 postów po usunieciu tematów nadal ma 60 postów. Nie wiem czy był podobny problem, lecz potrzebuje pomocy.
Z góry dziękuje
Pozdrawiam
Edytowane przez Pieka dnia 18.07.2008 22:22:13
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 22:43:26
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Xen
Hmm moim zdaniem musiał byś edytować informacje o użytkowniku bo usuwając post nie zmniejszasz liczniak userowi gdyż jest to odrębna wtyczka ?
Edytowane przez Pieka dnia 18.07.2008 22:22:27
 
Arti79
Przy usuwaniu postów z forum, nie ma ponownego update na tabeli userów, więc jeżeli usunąłeś wszystkie tematy/posty na forum to najlepiej zrób update na tabeli fusion_users dla pola user_posts
Edytowane przez Pieka dnia 18.07.2008 22:22:40
 
www.akacje8.pl
szer
Jaka wtyczka? Poprostu podczas usuwania postów w bazie danych nie usuwa postów. Jeśli chcesz wyzerować lub zmniejszyć to musisz wejść w baze danych. Później tabela z fusionem i fusion_users. Edytujesz Usera i zmieniasz liczbe postów
Edytowane przez Pieka dnia 18.07.2008 22:22:56
 
09000
A mógłby mi ktoś powiedzieć czy można zrobić że przy usunięcie posta z forum, jest robiony ponowny update w tabeli userów?
Jęsli się nie da to wtedy jak zmniejszam userom posty to skąd mam wiedziec ile oni obecnie mają, (skasowałem dwa tematy w którym było łącznie ok. 200 postów) to wtedy jak mogę przez bazę danych dowiedziec sie ile obecnie mają postów jest taka możliwosć?
Edytowane przez Pieka dnia 18.07.2008 22:23:09
 
Pieka
Ponizej masz kod odpowiedzialny za realne wspisy dotyczace ilosci postow na forum:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jednak ostrzegam, ze zastosowanie go moze zdecydowanie spowolnic strone, a w skrajnym przypadku nawet zablokowac baze, co zazwyczaj skutkuje poczawszy od otrzymania upomnienia od hostingu, a skonczywszy na zablokowaniu konta.
Jak to Czesi mowia "na wlastni nebezpeczi" :D

Aby wstawic go do plikow, wystarczy jak edytujesz viewthread.php oraz profile.php i znajdziesz:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

A nastepnie zamienisz na w/w, czyli:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 18.07.2008 22:23:21
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
09000
Ale te może to jest pewne czy tylko przypuszczalne że nastąpi spowolnienie serwera itd.
I jeszcze jedno, czemu akurat to ma takie szkody spowodować? na phpBB nic takiego niema, to jest wina bazy (źle zrobione czy co?)
Edytowane przez Pieka dnia 18.07.2008 22:23:35
 
Pieka
Jerzy_ napisał/a:
Ale te może to jest pewne czy tylko przypuszczalne że nastąpi spowolnienie serwera itd...

Jest to realne.


Jerzy_ napisał/a:
..I jeszcze jedno, czemu akurat to ma takie szkody spowodować? na phpBB nic takiego niema, to jest wina bazy (źle zrobione czy co?)

Wybacz, ale phpBB to jeden z najbardziej obciazajacych skryptow.
Edytowane przez Pieka dnia 18.07.2008 22:23:45
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl