ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Formularz w pisaniu news'ów
Doom
Witam,

Mianowicie mam takie pytanie - czy istniała by możliwość zrobienia formularza przy pisaniu news'a? Pytam, bo jestem pewien że ułatwiłoby to mi strasznie życie, moja strona jest portalem informacyjnym i każdy tam news wygląda prawie tak samo, tzn szata każdego news'a jest prawie identyczna, zawartość się tylko zmienia. Trudno to wytłumaczyć.. Na mojej stronie informuje się userów o nowo wydanych rzeczach (przeważnie dodatkowych postaciach) do pewnej gry 2d/mordobitki i wyglada to prawie zawsze tak, że zamieszczam obrazek nowej np postaci, pisze co to za postac i przez kogo zrobiona do owej gry, czym wiecej na dany dzien jest dodatków, tym wiecej opisow i obrazkow powinno być, jak juz moglibyście się domyśleć.. Myślę o formularzu, który miałby tylko pola: "nazwa dodatku", "autor", "url obrazka", wpisywałbym poszczególnie wymagane rzeczy i finito - zaoszczędziłbym naprawde wiele czasu i nerwów. Drugą rzeczą jest to, że jeden 'stuff' na news to za mało.. dlatego jakby jeszcze można bylo zrobic coś takiego ze ramek takich byloby powiedzmy 20 ( 20 x te 3 w/w pola), i jak wypelniam tylko 5 z nich, reszta sie nie liczy, byłbym wniebowzięty!

Po obejżenie wyglądu moich newsów o których tutaj wspomniałem, zapraszam do linka umiejscowionego w mojej sygnaturze.

Jak zrobić formularz wiem, interesuje mnie tylko reszta. Każdego rodzaju pomoc i wzkazówki, szczerze docenię.

Skłonny jestem w zamian za pomoc, umieścić button'a 88x31 u siebie. (Odwiedzin mam dziennie kolo 1200-1400)

Mam nadzieję że rozumiecie ocmb, pozdrawiam serdecznie.


Przenioslem/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 13.09.2006 10:47:08
 
http://mugenwu.com
Wścibski Gość
Dodany dnia 10.05.2024 13:08:49
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
marta_o
może popraw najpierw wygląd swojej strony pod Operą, bo ja jej używam i Twoja strona wogóle nie wygląda w tej przeglądarce. Te 1200 - 1400 odwiedzin to chyba uzytkownicy IE.
a wogóle to niezłym slangiem piszesz
--Podpis skasowany przez moderatora--
Pozdrawiam
marta
 
Doom
może popraw najpierw wygląd swojej strony pod Operą, bo ja jej używam i Twoja strona wogóle nie wygląda w tej przeglądarce.

Mówił mi już to ktoś, dlatego jakbym wiedział jak to naprawić, już byłoby to naprawione.

Te 1200 - 1400 odwiedzin to chyba uzytkownicy IE.

A widzisz, sami użytkownicy IE.. myślę że nie jest źle, jest to motywujące, bo gdy naprawię już problem związany z wyglądem strony pod Operą, dojdzie troche więcej user'ów.

a wogóle to niezłym slangiem piszesz

Naprawdę? ciekawe.. bo ja widzę właśnie w Twojej wypowiedzi slang, nienawiść i jad niszczący ludzkie samopoczucie. Smile
 
http://mugenwu.com
slawekneo
hmm.. co do rozwalenia strony pod opera to musisz poprawic kod w button panelu (i radzil bym to kazdemu kto posiada button panel bo ma w sobie "babola" :D)
podaje kod poprawki do pliku button_panel.php
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


a co do newsow to zaraz cos wymysle :D
 
Doom
Bracie, wielkie dzięki Shock Wink Skorzystam z tego, tylko właśnie złapałem jakiś problem z monitorem Sad

Oczywiście z niecierpliwością czekam na formułę kodu do zrobienia formularzu przy pisaniu news'a, po prostu extra, dziękuje za zaangażowanie Smile

Pozdrawiam.
 
http://mugenwu.com
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl