ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[Zlecenie] Rejestracja nowych uzytkownikow SMS
de_gie
Chcialbym zeby np. tak jak na stronie http://3gmobile.b... jest rejestracja nowego uzytkownika i zeby sie zarejestrowal musi wyslac smsa by zdobyc kod powiedzmy za 1 zł i zeby ta kasa szla do mnie. Jak w ogole zaczac takie cos bo nie mam pojecia od czego zaczac itp. itd.? Moze jakis skrypt jest do tego? Prosze o pomoc bardzo!
Edytowane przez Pieka dnia 13.01.2010 15:17:24
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 08:57:18
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Piotrroger
Ja sam nie spotkałem się na forum z taką modyfikacją. Byc może zrobił ją admin tamtej strony i nie upublicznił. Dlatego najlepiej jak napiszesz do niego i spytasz się czy Ci ten mod udostępni (ew. na jakiś warunkach).
Albo złóż zamówienie na forumWink

userbar_sparta3.gif
 
http://spartabks.boo.pl
de_gie
za pieniadze to wielu zrobi a ja niemam pieniedzy i chcialbym je miec potrzebuje wiedziec jak to zrobic mysle ze to nie takie skomplikowane dla tych co troche lapia programowanie mysle ze ktos sie znajdzie na forum i pomoze!

Zwiazane z zarobkiem i niejako zleceniem, wiec przenosze/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 27.05.2007 12:32:56
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Może najpierw to zainteresuj się co to za usługa u operatora bo 70% tej kasy zostanie u niego a czy zawże akurat z Tobą umowę na taką usługę to już zupełnie inna sprawa.

 
wlodekp.europa.pl
piotrek99
ja mogbym pomoc prosze zeby autor postu czyli @de_gie odezwal sie na PW lub w tym poscie ja napewno pomoge
 
marcio15
Odświeżam temat, ponieważ przydałaby się taka wtyczkaPfft.
 
MeTeo
Z tego co wiem to jest coś takiego jak kody wapacz. Generuje on jakiś tam póle kodów należących do Ciebie. Dodajesz 1 pole do rejestracji i ustawiasz akceptację rejestracji przez admina. Sprawdzasz czy taki kod jest u Ciebie i dodajesz...

P.S Nie korzystałem nigdy z wapacza, ale jak już coś zrobisz to opisz jak to wygląda ;D

Pozdrawiam
 
marcio15
Tak, ale jeśli rejestruje się duża liczba użytkowników dziennie to co? I jeszcze by się wszyscy niecierpliwili z akceptacją ich kontaPfft. Możliwe by było napisanie skryptu, który sprawdzałby kod wpisany przez rejestrującego się użytkownika z kodem znajdującym si ę na stronie kodów wapacz?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl