ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Tylko o mFusion
 Drukuj temat
Odzyskanie hasła do strony w trybie prac na serwerze
piterus
Witajcie.
Mam taki maciupki problemik polegający na dostaniu się na pewną stronę. Jest nią Tawerna Titan Quest będąca pierwowzorem Akademii Titan Quest.
Ktoś zaraz powie: "A co to za problem odzyskać hasło za pomocą lostpassword.php?". Ano problem jest wielki, bo strona od ponad trzech lat jest w trybie prac na serwerze, a co zatem idzie, podstrony zawsze przekierowują na maintenance.php.
Ktoś inny powie: "A to nie można przez MySQLa?". Ja na to odpowiem można. Ale pod warunkiem, że się pamięta dane dostępowe, których się nie używało ponad trzy lata albo nawet i trochę dłużej...

Aby się dostać na stronę można by wykorzystać luki w systemie, ale dlaczego się narażać na niemiłe konsekwencje działalności hakerskiej?

Jutro napiszę do OVH w sprawie możliwości odzyskania danych. Być może się przychylą do prośby. Jak nie, to pozostaną działania trochę mniej legalne... Wink

Może Wy drodzy użytkownicy macie jakieś inne pomysły jak odzyskać dane z tej strony?
Edytowane przez Pieka dnia 16.07.2010 23:52:57
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 15:10:06
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Chemikpil
Jutro napiszę do OVH w sprawie możliwości odzyskania danych. Być może się przychylą do prośby. Jak nie, to pozostaną działania trochę mniej legalne...

Kiedyś miałem problem z moją stroną. Właściciel nie opłacił mi konta i była w trybie usuwania (cóż ktoś zaspał). Pisałem do OVH i oni jak najbardziej mają taką możliwość. Pytanie czy pamiętasz choćby swój numer właściciela. Już na jego podstawie idzie wygenerować nowe hasło.
Co jak co ale myślę że kopia bazy lub jakieś inne dane powinni tobie dać.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
eldiablo
Jest na OVH taka stronka z "przypominaczami" -> http://pomoc.ovh....bkaNaprawa

Ale furtką do przypomnienia jest mail i identyfikator.

A tutaj -> http://pomoc.ovh....ieHaslaNic jak nie pamiętasz identyfikatora.

Gdybyś miał dostęp do FTP to picuś glancuś, wrzucasz odpowiedni pliki i kasujesz hasło lub lukasz w config Pfft
 
http://dropdire.pl
piterus
Dzięki chłopaki za rady Smile
Przypomniałem sobie adresik mailowy (niech licho weźmie eksperymenty z posiadaniem kilku kont mailowych), na który rejestrowałem konto i mam już dostęp do danych od strony serwera... A na stronkę nadal mi się nie udało zalogować, bo jakieś błędy się pojawiają. No ale kopię bazy już mam i się w tej chwili staram uzyskać kopię plików strony.
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl