ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 14

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Błędy i korekty
 Drukuj temat
Download i podkategorie
SebaZ
przeczytać na dole strony na skórce np. Insecure czy jakoś tak
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 10:16:58
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
kondi
engine: PHP-Fusion v6.00
kasha theme by: sonar from EP
 
SebaZ
na skórce np. Insecure czy jakoś tak
nie potrafisz czytać ?
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
mareg
SebaZ napisał/a:
[Jakbyś chciał wiedzieć to mam racje w 100%. Czy rozbawiłem Cię tym, że stwierdziłem fakt i udowodniłem Ci, że się myliłeś ??Cool

Masz rację, że nie działa Smile a rozbawiłeś mnie czym innym
A idąc dalej za Twoim rozumowaniem, to zegar nie ma prawa działać w 6.00.2xx, tyle że niestety akurat działa smiley czyli jak napisałem powyżej, umieszczenie MOD'a w danej kategorii nie jest warunkiem koniecznym i wystarczającym aby mod działał tylko w tej wersji.
ZONK - rozumowanie to chyba ty masz takie - jakbyś zapoznał się z różnicami pomiędzy różnymi wersjami PHP-Fusion to byś wiedział o co chodzi. Poza tym głupi zegar to nie żaden mod tylko animacja we flashu wstawiona w najprostszy panel. Jak w ogóle można porównywać te dwie rzeczy?? LOL ShockShockShockShock

Przepraszam za moje rozumowanie, widocznie mam za mały rozum.
Ale tylko nieśmiało zauważam, że porównywałem umiejscowienie
a nie funkcje.
a co ty mozesz o mnie człowieku wiedzieć?? Nie wiem jak Ty ale ja to mam język, którego używam do mówienia i wyrażania myśli - ty może używasz tego narządu do czegoś innego i dlatego piszesz "jęzor" Cool

Co ja mogę o Tobie wiedzieć? Tyle co wszyscy czytelnicy tego forum. Że jesteś szybki w ocenach i nie przebierasz w słowach. "Jęzor" napisałem w sensie właśnie stylu Twoich wypowiedzi (czego przykład widać nieco wyżej) a nie w sensie organu anatomicznego. Twoje oburzenie dokładnie potwierdza mój pogląd (jaki sobie sobie wyrobiłem wyłącznie na podstawie czytania Twoich postów) na Twój temat - jak się wypowiadasz publicznie to poddajesz się automatycznie pod osąd czytelników. I nieważne czy Ci się to podoba czy nie Pfft
Edytowane przez mareg dnia 02.01.2006 22:12:56
 
Pieka
Panowie SebaZ i mareg:

Jeszcze raz zobacze wasze posty, ktore bezposrednio nie dotycza danego tematu, to obaj dostaniecie bana!!
Dobrze obaj wiecie, ze jestem daleki od tak radykalnych posuniec, ale "co moc, to moc" mowiac gwarowym jezykiem.
Jestescie wartosciowymi i cenionymi userami i powinno Wam byc wstyd za takie zachowanie..
Poprawcie sie.
Tematu nie zamykam, ale nie bede tolerowal wiecej postow w stylu "Ty jestes taki i owaki".
Mysle, ze wyrazilem sie az nazbyt jasno.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
mareg
Sorry Pieka, ja już skończyłem dyskurs z SebaZ Smile Ale nadal mam problem z podkategoriami Sad
 
SebaZ
a ja jestem za ZAMKNIĘCIEM bo odpowiedź została już udzielona i już każdy wie co i dlaczego nie działa

A mareq to chyba dlatego się burzy, bo poprostu wytknąłem mu coś, ale mniejsza z tym...

jak się wypowiadasz publicznie to poddajesz się automatycznie pod osąd czytelników. I nieważne czy Ci się to podoba czy nie smiley

a skad wiesz?? może ja własnie to lubie i taki własnie jestem: kontrowersyjny, bezpośredni, nie przebieram w środkach i słowach, jednak coś wiem (zwłaszcza to co chcę i to co się nauczyłem własnymi siłami) i jak trzeba bardzo pomóc to pomagam...

Jak widzisz wiem jaki jestem i jest mi z tym dobrze.. może ja na forum jestem taki a w życiu inny?? Tego nie wiesz i raczej nigdy się nie dowiesz...

Może to jest moje odreagowanie na życie wśród ludzi, na to co się wokół mnie dzieje, może to jest najlepszy sposób dla mnie na to wszystko - ba ja uważam, że jest i bedę się tego trzymał a jak komuś pomagam to sprawia mi wielką radochę, bez względu na to co uważają inni.

Może niektórzy uważają, że robie źle tepiąc tak niektórych, ale ja poprostu nienawidze leserstwa, lenistwa. Sorry, ale ludzie którym nawet nie chce się wejść w Panel admina żeby zobaczyć co mogą zrobić ze stroną to już jest szczyt... i nie zasługuja na żadną pomoc. Bo oni tylko potrafią pisac zróbcie mi to, zróbcie tamto... niech te osoby tez mają na celu, że ci którzy im pomagają, albo przynajmniej staraja się pomóc maja swoje życie i nie siedzi nonstop przed kompem :/:/

Albo chociażby co to jest za podejście: chęć tworzenia stron internetowych bez podstawy jaką jest html ?? Toć to już przesada :/

Ja nie mówię, że ja jestem bogiem i wszystko umiem - tak naprawdę to ja nic nie umiem - no może html znam nieźle, a tak poza tym to nic nie potrafię, a przy odrobinie samozaparcia robię dużo rzeczy - zwłaszcza w PHP i DELPHI (w właściwie ObjectPacal - taki język objektowy programowania Pfft) Ja tych jezyków praktycznie nie znam a coś mi wychodzi.

Ja też na poczatku nic nie umiałem, ale jak nie umiałem to setki kursów szukać na necie poczynałem, googlując - potem je czytałem, bawiłem się prostymi napisami na białym tle (ale to była frajda jak mi się pojawił napis "CZEŚĆ" pomalowany na czerwono na żółtym tle) Toć to był szczyt a teraz co?? Szczytem jest dla mnie programowanie obiektowe w PHP - z przypływem chęci i praktyki przybywa umiejętności, bez tego nie zdobędzie się NIC.

Kurczę ale mnie wzięło na wspominki itp...
No ale w sumie dobrze napsiałem jak to ze mna jest Smile

EOT
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
mkapron
Zainstalowałem wersję 2.00 tego infusiona na najnowszym mfusion (oparty na php-fusion 6.00.303) i też niestety nie działa. Wiem, że problem jest z przekazaniem do bazy danych ponieważ działa bez problemu jeżeli "ręcznie" dodam rekordy w bazie danych.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl