ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Dział tylko dla zarejestrowanych...
Rufus
Co trzeba zrobić, żeby po wejściu na dział tylko dla zarejestrowanych przez gościa, zamiast przekierowywać do articles.php i download.php, było napisane: "Aby móc oglądać tą stronę, musisz się zarejestrować i zalogować". Myślałem, że już to było na forum, ale przeszukałem całe 9 stron w tym dziale i nic takiego nie znalazłem.
 
http://www.romhacking.sites.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 21.05.2024 03:34:12
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
vegonet
I to jest bardzo dobre pytanie mam ten sam problem Smile
 
JazOOn
do downloadu jest specjalny mod - napewno jest w laboratorium modułow "download dla zarejestrowanych"
natomiast co do artów polecam stworzyć sobie Dodatkową stronę i np. napisac: "aby móc czytać arty należy się zarejestrować" i zapisać a w menu linki strony edytujemy link do artykułow i zamiast articles.php podajemy adres dodatkowej strony.
 
vegonet
THX ale mi chodzi głównie o forum dziwne że tego nie ma bo to jest przecież podstawa jaka powinna być Smile
 
JazOOn
JazOOn napisał/a:
polecam stworzyć sobie Dodatkową stronę i np. napisac: "aby móc czytać arty należy się zarejestrować" i zapisać a w menu linki strony edytujemy link do artykułow i zamiast articles.php podajemy adres dodatkowej strony.

można też ustawić widoczność linku do artykułow ( edytując artykuły w linkach menu) na "członek" a nie jak jest domyślnie na publicznie
Edytowane przez JazOOn dnia 05.09.2005 11:36:40
 
3haq
Tu masz link do przerobionego moda Download dla zarejstrowanych z ver5 na ver 6.00 http://tiny.pl/q1qm
 
arsstudio.prv.pl
gunek
Sprawdziłem ten link, działa ale zmienia całkowicie wygląd mojego download. A ja chciałbym zachować dawny wygłąd i zrobić tak, żeby pisało że download jest dostępny tylko dla użytkowników. Kombinowałem, ale zawsze jest coś nie tak. A najlepiej by było, gdyby po naciśnięciu na plik pojawiał się napis, że trzeba się zarejestrować. Ale tak się chyba nie da :|.
A oto mój plik downloads.php . Jeżeli ktoś mógłby go przerobić byłbym bardzo wdzięczny.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Plik jezykowy:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Sprawdz, powinno byc OK/Pieka

Z góry dzięki :p
Edytowane przez Pieka dnia 06.09.2005 10:03:15
 
3haq
Ten downlod przerabiałem pod fusiona 6 i u mnie działa. Nie wiem na jakiej wersji działasz. Jak się domyślam to na 6.
 
arsstudio.prv.pl
Pieka
Wstawilem kod i uzupelnilem plik jezykowy.
Podmien i sprawdz jednak wczesnirej wykonaj kopie starych plikow!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
gunek
Używam ver. 6. Niestety takie coś wyskakuje po wklejeniu tego kodu :
Fatal error: Call to undefined function: opentable() in /home/dealer/main/pkg/staregierki/web/html/downloads.php on line 219
 
Pieka
gunek napisał/a:
Używam ver. 6. Niestety takie coś wyskakuje po wklejeniu tego kodu :
Fatal error: Call to undefined function: opentable() in /home/dealer/main/pkg/staregierki/web/html/downloads.php on line 219


To sciagnij sobie z Laboratorium Modułów ten mod Smile
Dziala na 100%!
Sprawdz TU!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
3haq
Jak się dobrze orientuję to w Laboratorium MOD-ułów nie ma wersji pod Fusiona ver 6.00. Te co są nie zadziałają pod szóstką.
 
arsstudio.prv.pl
Pieka
Chcesz sie sprzeczac, czy moze raczysz sprawdzic?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
gunek
Działa ten mod, ale zmienił mi wygłąd download. W tym download, który miałem wcześniej były ikonki a po najechaniu pokazywany były informacje. Wszystko wygłądało lepiej, teraz jest tylko tekst.Sad
A nie da się tak zrobić, żeby pliki z opisem w download były widoczne, ale jeżeli ktoś chce ściągnąć to pojawia się komunikat o konieczności rejestracji ??
 
Pieka
Przepraszam, moja pomylka w kodzie Sad
Juz poprawilem ten powyzszy!!
Po prostu w zlym miejscu byla wklejona definicja.
Sprawdz, teraz powinienes miec download taki, jak chciales Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
gunek
Rzeczywiście działa, wielkie dzięki Smile
 
Pieka
gunek napisał/a:
Rzeczywiście działa, wielkie dzięki Smile


Mowisz i masz Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl